Біткоїн продовжує зростання: вартість криптовалюти вже досягла $40 000

Вартість Bitcoin перевищила позначку $40 000 – висоти, якої він не досягав з часів раптової дестабілізації TerraUSD у травні 2022 року.

3 грудня 2023 - 23:01
 0  8
Біткоїн продовжує зростання: вартість криптовалюти вже досягла $40 000

На момент написання новини, 4 грудня 2023 року, BTC торгувався за ціною більше $40 000, що свідчить про зростання на більш ніж 2,1% лише за останні 24 години, згідно з даними CoinGecko.

Посилюючі індикатори BTC, такі як індекс відносної сили (RSI) та Awesome Oscillator (AO), вказують на позитивний імпульс, який підтримується биками.

На думку аналітиків, зростаючий тиск покупок може призвести до того, що монета перевищить свій поточний максимум і продовже рости.

Вони пов'язали цей бичачий настрій із кількома факторами. По-перше, хвилю очікування створило можливе схвалення спотового Bitcoin ETF між 5 та 10 січня 2024 року.

По-друге, історичні дані показують, що BTC зазвичай демонструє сильні показники в останньому кварталі року. Крім того, майбутній халвінг Bitcoin, запланований на квітень 2024 року, є ще однією важливою віхою на горизонті.

Але, можливо, найсуттєвішою рушійною силою, на думку експертів ринку, є майбутнє зниження ставок Федеральної резервної системи, яке очікується розпочатися до березня наступного року.

Минулого тижня з'явилися повідомлення про те, що Комісія з цінних паперів та бірж (SEC) провела обговорення з Grayscale, BlackRock та Nasdaq щодо їхніх заявок на Bitcoin ETF. Цей розвиток може залучити ширшу аудиторію до інвестування в біткоїн без прямого придбання та зберігання криптовалюти.

Криптотрейдер Артур Хейєс (Arthur Hayes) також був у авангарді позитивних настроїв навколо BTC. У недавньому дописі у своєму блозі він припустив, що ослаблення долара дозволить Китаю реалізувати суттєвий раунд стимулювання економіки.

Крім того, останні дані показують, що BTC, що зберігається на біржах, зменшився на понад $1 мільярд, що свідчить про зростання впевненості в довгостроковому зберіганні Bitcoin.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор видання BROKKER.NEWS. Криптоінвестор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам. Моя основна спеціалізація - цифровий маркетинг, зокрема копірайтинг, дизайн, розробка веб-сайтів та SEO, аналітика і SMM.