Ціна Bitcoin піднялася вище $47 000, Bonk та THORChain також демонструють значне зростання

Стрімке зростання Bitcoin спровокувало злет цін на токени у всіх секторах, адже лідер криптовалютного ринку піднявся більш ніж на 4% за день і впритул наблизився до ринкової капіталізації в $1 трильйон.

10 лютого 2024 - 09:30
 0  76
Ціна Bitcoin піднялася вище $47 000, Bonk та THORChain також демонструють значне зростання
Зображення: brokker.news

Загальна ринкова капіталізація криптовалют станом на 9 лютого збільшилася на більш ніж 2%, що призвело до зростання цін багатьох цифрових активів. Згідно з CoinMarketCap, два токени зокрема показали двозначне зростання під час загального оптимізму на ринку.

  • Bonk (BONK), популярний мемкоїн на базі Solana, підскочив на понад 14% за 24 години, а торгова активність за день перевищила $147 млн. BONK був одним з головних героїв мем-манії, що охопила учасників децентралізованих фінансів наприкінці 2023 року.
  • THORChain (RUNE), кроссчейн-протокол ліквідності, з обсягом торгів за день понад $380 млн, зріс майже на 13% і торгувався на рівні $5,34. Ця платформа дозволяє користувачам криптовалют обмінюватися цифровими токенами між різними блокчейнами, включаючи Bitcoin.

Ралі Bitcoin тягне за собою інші криптовалюти

Прорив Bitcoin (BTC) за позначку у $47 000, ймовірно, є основним фактором зростання криптовалютного ринку. Найбільша за ринковою капіталізацією криптовалюта зросла на понад 4%, а обсяг її торгів сягнув близько $35 млрд.

Ринакова капіталізація BTC також зросла на 4,6% до $930 млрд станом на момент написання новини. Це зростання відбулося через день після того, як біржові фонди (ETF) на спотовий Bitcoin пережили один з найкращих торгових днів з 17 січня.

Згідно з дослідженням BitMEX, інвестиції в спотові Bitcoin ETF перевищили $400 млн, а емітенти накопичили понад 9 000 BTC як базові активи для своїх відповідних фондів. Експерт з ETF Джеймс Сейффарт підтвердив, що це третій за величиною день притоку коштів для цих продуктів, які ще перебувають на ранній стадії розвитку.

За винятком перетвореного у ETF GBTC від Grayscale, нові спотові Bitcoin ETF накопичили понад 200 000 Bitcoin з моменту початку торгів, менше місяця тому.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор видання BROKKER.NEWS. Криптоінвестор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам. Моя основна спеціалізація - цифровий маркетинг, зокрема копірайтинг, дизайн, розробка веб-сайтів та SEO, аналітика і SMM.