Трейдер заробив $225 000 на невідомомій криптовалюті DizzyHavoc

Невідомий трейдер заробив кілька сотень тисяч доларів на маловідомому токені під назвою DizzyHavoc (DZHV), що викликало підозри в інсайдерській торгівлі серед користувачів.

29 лютого 2024 - 10:30
 0  17
Трейдер заробив $225 000 на невідомомій криптовалюті DizzyHavoc
Зображення: brokker.news

Аналитики Lookonchain звернули увагу на цю ситуацію, коли трейдер отримав прибуток у розмірі 69.6 Ethereum (ETH), що еквівалентно $225 700, на токенах DZHV лише за кілька днів.

26 лютого трейдер витратив 0.2 ETH на купівлю 6,47 мільйона DZHV, а потім продав їх за 69.8 ETH.

Токен DZHV було запущено 29 січня, але обсяг торгівлі залишався низьким. Однак протягом двох днів після покупки трейдером ціна токена раптово зросла на 82%.

На момент написання новини ціна DZHV становить $0.06791, що на 16% менше, ніж за останні 24 години, згідно з CoinMarketCap. Загальний обсяг торгівлі за день оцінюється в $17,89 млн. Наразі торгівля токеном відбувається лише на децентралізованій біржі (DEX) Uniswap, а веб-сайт CoinMarketCap вказує, що токен не верифікований.

Через неоднозначність транзакції, користувачі в коментарях під публікацією Lookonchain припускають, що за цим трейдером міг стояти розробник або інсайдер DZHV.

Водночас випадки, коли трейдери збагачуються на маловідомих токенах, дедалі більше привертають увагу аналітиків. Минулого тижня інший невідомий трейдер отримав 1280-кратний прибуток, скориставшись ажіотажем навколо анонсу генеративної нейромережі для відео від OpenAI, Sora. Трейдер заробив $176 000, інвестувавши лише $137.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор видання BROKKER.NEWS. Криптоінвестор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам. Моя основна спеціалізація - цифровий маркетинг, зокрема копірайтинг, дизайн, розробка веб-сайтів та SEO, аналітика і SMM.