Токен Tornado Cash TORN впав на 45% після анонсу про делістинг на Binance

Криптовалютна біржа Binance припинить підтримку введення та виведення TORN, власного токена сервісу мікшування криптовалют Tornado Cash, який було піддано санкціям у серпні 2022 року.

27 листопада 2023 - 11:01
 0  12
Токен Tornado Cash TORN впав на 45% після анонсу про делістинг на Binance

У оголошенні в блозі в понеділок, 27 листопада 2023 року, біржа заявила, що вона видалить TORN, а також BitShares (BTS), PERL.eco (PERL) та Waltonchain (WTC) 7 грудня 2023 року о 03:00 (UTC).

Після закінчення терміну Binance перестане приймати депозити з токенами. Очікується, що виведення TORN, BTS, PERL та WTC з Binance буде призупинено 7 березня 2024 року о 03:00 (UTC).

Хоча причина такого кроку незрозуміла, Binance заявила, що токени більше не відповідають її стандартам. Після того, як з'явилися ця новина, ціна TORN впала більш ніж на 44% нижче позначки $2, згідно з даними CoinGecko.

У вересні 2023 року співзасновник Tornado Cash Роман Шторм (Roman Storm) заявив про свою невиновність за звинуваченням у допомозі в відмиванні понад 1 мільярда доларів незаконних коштів, згенерованих північнокорейськими хакерами.

Tornado Cash - це децентралізований протокол на основі Ethereum, який підвищує конфіденційність транзакцій, приховуючи зв'язок між адресами відправника та одержувача. Мікширування криптовалюти, послуга, яку пропонують такі платформи, як Tornado Cash, включає об'єднання та перемішування криптовалют різних користувачів, щоб анонімізувати транзакції та приховати їх походження.

Оголошення про делістинг відбулося незабаром після того, як засновник Binance Чанпен Чжао (Changpeng Zhao) визнав себе винним у порушенні вимог США щодо боротьби з відмиванням грошей та погодився піти з посади голови біржі.

За даними Міністерства фінансів США, Binance «умисно не повідомила» регуляторам про більш ніж 100 000 транзакцій на своїй платформі, пов'язаних з незаконною діяльністю, такою як даркнет, шахрайство, скам та інша зловмисна діяльність. У рамках угоди про врегулювання в розмірі 4,3 мільярда доларів Binance погодилася провести ретроспективний аналіз, щоб виявити та повідомити FinCEN про «підозрілі транзакції, які вона обробила та навмисно не повідомила», - заявив регулятор.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор видання BROKKER.NEWS. Криптоінвестор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам. Моя основна спеціалізація - цифровий маркетинг, зокрема копірайтинг, дизайн, розробка веб-сайтів та SEO, аналітика і SMM.