Tether заморозив $5.2 млн в USDT, які пов'язані з шахраями

Емітент стейблкоїна Tether заблокував 5,2 мільйона USDT на адресах, які, як вважається, пов'язані з фішинговим шахрайством.

15 травня 2024 - 09:00
 0  34
Tether заморозив $5.2 млн в USDT, які пов'язані з шахраями
Автор зображення: brokker.news

Аналітична компанія блокчейна SlowMist повідомила, що замороження торкнулося 12 адрес Ethereum з відключеними Tether (USDT). Кожен гаманець був позначений як «USDT Banned Address» (Заблокована адреса USDT), а дослідник безпеки SlowMist заявив, що ці кошти, схоже, пов'язані із злочинною групою в блокчейні.

Фішинг є серйозною проблемою у криптосфері. Зловмисники імітують справжні платформи або dApp, щоб викрадати приватні ключі та зламувати гаманці. Шахраї продовжують здійснювати атаки, але експерти з безпеки зазначають, що користувачі та платформи розробили надійний захист від цих проблем. Згідно з CertiK, минулий місяць став періодом з найменшими втратами від шахрайства та фішингових атак з 2021 року. За даними звітів, у квітні зловмисникам вдалося вкрасти лише 25,7 доларів США.

Централізація Tether може допомогти у боротьбі з незаконним збагаченням

Зазвичай замороження викрадених криптоактивів є складним завданням, оскільки децентралізовані організації можуть використовувати модель із надмірною стійкістю до цензури. У таких випадках централізована структура Tether може допомогти стримувати злочинну діяльність.

Це не перша подібна ініціатива Tether: у березні вони додали до чорного списку чотири адреси з понад 20 мільйонами USDT в рамках боротьби з незаконним використанням свого стейблкоїну.

Компанія пообіцяла посилити свої заходи проти незаконної діяльності після звинувачень ООН у недбалості оператора USDT. У листі до законодавців США Tether також підтвердив намір розширити свою увагу до незаконних криптотранзакцій, що здійснюються через канали стейблкоїнів.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор видання BROKKER.NEWS. Криптоінвестор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам. Моя основна спеціалізація - цифровий маркетинг, зокрема копірайтинг, дизайн, розробка веб-сайтів та SEO, аналітика і SMM.