Суд заморозив $7,6 млн, що належать Крейгу Райту, який видавав себе за творця Bitcoin

Британський суд наклав арешт на активи австралійського комп'ютерного науковця Крейга Райта на суму $7,6 млн. Це рішення блокує можливість Райта перевести кошти за кордон.

1 квітня 2024 - 08:30
 0  137
Суд заморозив $7,6 млн, що належать Крейгу Райту, який видавав себе за творця Bitcoin
Автор зображення: brokker.news

На початку місяця суд виніс рішення, що ставить під сумнів твердження Райта про те, що він є Сатоші Накамото – творцем Bitcoin (BTC).

Суддя Джеймс Меллор головував у справі, яку порушила Crypto Open Patent Alliance (COPA). Суддя постановив, що Райт не винайшов Bitcoin, не написав оригінальну технічну документацію Bitcoin та не розробив ранні версії програмного забезпечення Bitcoin.

Згодом Райт повідомив британську реєстраційну службу компаній про передачу акцій зі своєї компанії RCJBR Holding до DeMorgan, зареєстрованої в Сінгапурі.

Рішення про замороження активів Райта, деталізоване в нещодавньому рішенні, оприлюдненому Bitcoin Legal Defense Fund, спрямоване на забезпечення покриття судових витрат COPA на суму близько £6,7 млн. Судові документи свідчать, що замороження коштів запобігає виведенню активів Райтом. Суддя висловив занепокоєння щодо можливих спроб Райта перевести активи за кордон, щоб ухилитися від сплати судових витрат.

Раніше, у січні, Райт намагався врегулювати спір з COPA до судового розгляду, щоб уникнути зростання судових витрат, але COPA відхилила цю пропозицію.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор видання BROKKER.NEWS. Криптоінвестор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам. Моя основна спеціалізація - цифровий маркетинг, зокрема копірайтинг, дизайн, розробка веб-сайтів та SEO, аналітика і SMM.