Спотові Bitcoin-ETF вперше за 4 тижні зафіксували відтік коштів на $64,9 млн

Після чотирьох тижнів безперервного припливу інвестицій спотові Bitcoin-ETF у США вперше зазнали відтоку коштів.

11 червня 2024 - 11:55
 0  32
Спотові Bitcoin-ETF вперше за 4 тижні зафіксували відтік коштів на $64,9 млн
Автор зображення: brokker.news

Згідно з даними Farside Investors, 10 червня спотові Bitcoin-ETF зафіксували чистий відтік на суму $64,9 млн, перервавши чотиритижневу серію притоку коштів. Більша частина відтоку припала на Grayscale Bitcoin Trust (GBTC) - $39,5 млн.

Invesco Galaxy Bitcoin ETF (BTCO), Valkyrie Bitcoin Fund (BRRR) та Fidelity Wise Origin Bitcoin Fund (FBTC) втратили відповідно $20,5 млн, $15,8 млн та $3 млн.

Водночас, лише Bitwise Bitcoin ETF (BITB) та iShares Bitcoin Trust (IBIT) продемонстрували приплив коштів на суму $7,6 млн та $6,3 млн відповідно.

Варто зазначити, що загальний чистий приплив коштів у спотові біржові фонди на BTC перевищив позначку $15,6 млрд завдяки чотирьом тижням безперервного притоку - з 13 травня по 7 червня зафіксовано понад $4 млрд чистого притоку.

Ведмежі настрої пояснюються обережністю інвесторів напередодні публікації даних щодо індексу споживчих цін (CPI) у США, запланованої на 12 червня. Минулого місяця показник CPI становив очікувані 3,4%, що загалом сприяло оптимістичним настроям на ринку.

Внаслідок цього, загальна капіталізація світового криптовалютного ринку за останні 24 години знизилася на 2,66% і зараз становить $2,46 трлн, згідно з даними CoinMarketCap.

Bitcoin впав до $67 600, а Ethereum (ETH) наближається до позначки $3 500. Наразі 94 з топ-100 криптовалют перебувають у зоні падіння.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор видання BROKKER.NEWS. Криптоінвестор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам. Моя основна спеціалізація - цифровий маркетинг, зокрема копірайтинг, дизайн, розробка веб-сайтів та SEO, аналітика і SMM.