Solana запускає «розширення токенів», надаючи розробникам більше можливостей та варіантів використання токенів

Solana покращує функціональність своїх токенів, надаючи розробникам розширений контроль за допомогою впровадження настроюваних правил власності та використання токенів.

24 січня 2024 - 21:31
 0  9
Solana запускає «розширення токенів», надаючи розробникам більше можливостей та варіантів використання токенів
Зображення: brokker.news

Solana Foundation оголосив про активацію «розширень токенів» на стандарті токенів SPL Solana, проєкт, який розроблявся понад рік і раніше був відомий як Token-2022. Ця розробка значно розширює можливості токенів Solana, надаючи розробникам більше контролю завдяки впровадженню налаштованих правил володіння та використання токенів.

Основна мета розширень токенів – посилити можливості дотримання норм для суб’єктів, що створюють токени в мережі Solana. Solana Foundation підкреслює, що ці розширення дозволяють компаніям вбудовувати конкретні функціональні можливості безпосередньо в свої токени. Тепер доступні такі функції, як білий список, автоматичні комісії за транзакції та механізми конфіденційного переказу, що значно розширює попередні можливості.

Розширення Solana бувають двох основних типів: розширення мінтингу та розширення облікових записів. Платформа представила різноманітні розширення створення токенів, які вже доступні для використання.

До них належать конфіденційні перекази, які зберігають конфіденційність суми транзакцій між сторонами, токени, що нараховують відсотки, та гачки переказу. Гачки переказу працюють, запускаючи програму для перевірки допустимості переказу токенів, з можливістю скасування переказів, які не відповідають встановленим критеріям. Ці функції є лише деякими з інноваційних розширень мінтингу, які тепер доступні на Solana.

Оновлення є особливо вигідним для емітентів стейблкоїнів, як зазначив у своїй заяві Фонд Solana Foundation. Відомі постачальники крипто-послуг, зокрема Paxos і GMO-Z.com Trust Company, нью-йоркська компанія-емітент стейблкоїнів, прив'язаних до ієни та долара США, вже використовують нові розширення токенів Solana для своїх операцій зі стабільними монетами на платформі.

Після цієї новини ринкова ціна SOL також позитивно відреагувала, оскільки альткоїн виріс майже на 6% за останні 24 години.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор видання BROKKER.NEWS. Криптоінвестор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам. Моя основна спеціалізація - цифровий маркетинг, зокрема копірайтинг, дизайн, розробка веб-сайтів та SEO, аналітика і SMM.