Sky Mavis відновила $5,7 млн втрачених під час зламу Ronin Bridge у 2022 році

Sky Mavis, розробник популярної гри play-to-earn (P2E) Axie Infinity, оголосив про відновлення $5,7 млн коштів, втрачених під час хакерського зламу Ronin Bridge у 2022 році. Компанія діяла за співпраці з норвезькими правоохоронними органами.

7 червня 2024 - 16:35
 0  19
Sky Mavis відновила $5,7 млн втрачених під час зламу Ronin Bridge у 2022 році
Автор зображення: brokker.news

7 червня Sky Mavis повідомила, що Økokrim, центральний підрозділ Норвегії з боротьби з економічними та екологічними злочинами, заморозив та повернув $5,7 млн, які були втрачені в результаті хакерської атаки на Ronin Bridge.

Sky Mavis зазначила, що для відновлення коштів знадобилася координація між правоохоронними органами, юристами, бухгалтерами та командами з блокчейн-експертизи, такими як Chainalysis.

Ігрова блокчейн-компанія публічно подякувала норвезькому уряду та Федеральному бюро розслідувань США (ФБР) за відстеження коштів і повернення активів.

Частина повернутих коштів піде на покриття витрат

Ігрова компанія заявила, що відновлені кошти повернуться до скарбниці Axie Infinity (AXS). Проте певна їх частина буде спрямована на покриття витрат усіх, хто доклав зусиль до їх повернення. Компанія повідомила:

«15% відшкодованих активів буде використано для покриття витрат, понесених учасниками процесу відновлення. Решта 85% відшкодованих коштів буде перераховано до скарбниці Axie Infinity».

Тим часом, компанія оголосила, що правоохоронні органи, крім відшкодованих $5,7 млн, заморозили ще $40 млн цифрових активів. Компанія заявила, що відновлення цих активів потребуватиме часу, і наразі немає конкретного графіка їхнього повернення.

Інцидент з Ronin Bridge

Злам Ronin Bridge досі залишається одним із найдорожчих порушень безпеки у сфері криптовалют. 29 березня 2022 року мережа Ronin повідомила про порушення безпеки, що вплинуло на Ronin Bridge – протокол, який сприяє переказу активів з Ethereum на Ronin.

Зловмисник використав зламані приватні ключі для імітації виведення коштів, вкравши 173 600 ETH та 25,5 млн USD Coin (USDC) у двох транзакціях. На той час вартість активів становила $612 млн.

У квітні 2022 року Sky Mavis залучила $150 млн для відшкодування постраждалим користувачам через раунд фінансування, проведений криптобіржею Binance. Відтоді творці Axie Infinity посилили безпеку блокчейна Ronin, співпрацюючи з більшою кількістю валідаторів, як-от Google Cloud.

Попри цей інцидент, Ronin залишається одним із провідних блокчейнів для невзаємозамінних токенів (NFT). Наразі він посідає третє місце серед блокчейнів із найвищими продажами NFT за весь час, поступаючись лише мережам Solana та Ethereum.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор видання BROKKER.NEWS. Криптоінвестор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам. Моя основна спеціалізація - цифровий маркетинг, зокрема копірайтинг, дизайн, розробка веб-сайтів та SEO, аналітика і SMM.