SEC посилається на рішення Terraform у справі Binance, стверджуючи, що BUSD є цінним папером

Спроба Комісії з цінних паперів та бірж США (SEC) посилити позицію у судовій справі проти Binance отримала новий виток: регулятор посилається на нещодавнє рішення щодо Terraform Labs у питанні класифікації стейблкоїну BUSD як цінного паперу.

4 січня 2024 - 21:42
 0  11
SEC посилається на рішення Terraform у справі Binance, стверджуючи, що BUSD є цінним папером
Зображення: brokker.news

У нещодавній судовій подачі SEC наголошує на рішенні у справі Terraform, де криптовалюти UST, LUNA, wLUNA та MIR були визнані цінними паперами відповідно до Тесту Хауї. Цей тест є юридичним стандартом, встановленим Верховним судом США, для визначення того, чи є транзакція «інвестиційним контрактом», а отже, і цінним папером. Він оцінює, чи інвестуються гроші у спільне підприємство з усвідомленим очікуванням прибутку.

Посилання SEC на рішення у справі Terraform є відповіддю на попереднє клопотання BAM Management та BAM Trading про відхилення справи, подане у вересні. У цьому клопотанні BAM Management стверджувала, що інвестиції в криптовалюти на кшталт LUNA не становлять інвестиційного контракту за тлумаченням SEC.

SEC же наполягала, що промоутери використовували гроші, вкладені в такі токени, для розробки функціональних можливостей блокчейну або пропозиції прибутків, причому інвестори отримують вигоду з огляду на дії промоутерів.

Проте нещодавнє рішення у справі Terraform надала SEC основу для аргументу, що Тест Хауї, як юридичний стандарт для визначення цінного паперу, також повинен застосовуватися у справі Binance. SEC підкреслює, що аналіз стейблкоЇну UST компанії Terraform судом є надзвичайно актуальним при розгляді BUSD Binance та інших пропозицій, як-от програм BNB Vault та Simple Earn.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор видання BROKKER.NEWS. Криптоінвестор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам. Моя основна спеціалізація - цифровий маркетинг, зокрема копірайтинг, дизайн, розробка веб-сайтів та SEO, аналітика і SMM.