SEC отримала від Рахункової палати США рекомендації щодо регулювання цифрових активів

Американський контролюючий орган зазначає, що спеціалізований підрозділ Комісії з цінних паперів та бірж (SEC) з питань нових технологій не повністю готовий до подолання сучасних викликів.

17 січня 2024 - 14:39
 0  46
SEC отримала від Рахункової палати США рекомендації щодо регулювання цифрових активів
Зображення: brokker.news

У грудні 2023 року Рахункова палата США або The Government Accountability Office (GAO) рекомендувала Комісії з цінних паперів та бірж (SEC) три плани дій після схвалення 11 Bitcoin-ETF 10 січня.

Рекомендації стосуються управління робочою силою для ефективного регулювання ринку цифрових активів, цієї бурхливо розвивальної галузі.

GAO виявила, що незважаючи на наявність 116 співробітників, які працюють над питаннями криптовалют, SEC не оновлювала стратегію планування робочої сили з 2019 року. Агентство запропонувало розробити нову стратегію, узгоджену зі стратегічними та виконавчими планами SEC на 2022-2026 роки.

Звіт також зазначає, що FinHub SEC, який відіграє ключову роль у нагляді за новими технологіями, не має задокументованих політик, процедур та цілей ефективності. Хоча FinHub проводить зустрічі з учасниками ринку, він не формалізував внутрішні процедури контролю.

У відповідь на ці висновки GAO рекомендувало три ключові плани дій:

  • Голова SEC має доручити головному відділу з питань людських ресурсів розробити нову стратегію планування робочої сили.
  • Директор FinHub має задокументувати політики та процедури для підтримки внутрішнього контролю.
  • Голова SEC має забезпечити розробку об'єктивних, вимірних та цілеспрямованих цілей та заходів ефективності для FinHub.

Схвалення SEC BTC-ETF є значним зрушенням після майже п'яти років відхилень. Цьому рішенню передував внутрішній документ SEC, який показав голосування три до одного на користь схвалення, причому вирішальний голос дав голова SEC Гері Генслер.

Експерти висловлюють різні думки щодо наслідків цього рішення. Деякі, як Пітер Шифф, побоюються, що Генслер незабаром запровадить жорсткіші правила для криптовалют, що послабить їхню привабливість і знизить вартість.

Утім, торгівля біржових фондів на спотовий Bitcoin почалася успішно, обсяг за перший день перевищив сумарний обсяг усіх 500 ETF, запущених у 2023 році втричі.

У найближчій перспективі ринок криптовалют з нетерпінням очікує на халвінг Bitcoin у квітні та потенційний приплив коштів у традиційні фінансові інструменти, пов'язані з BTC. Очікування експертів різняться: від стриманих оцінок Bloomberg (10-15 мільярдів доларів) до прогнозів Galaxy Digital про масове зростання ціни на 74%.

Прогнози можуть змінюватися залежно від різних факторів, включаючи майбутні американські президентські вибори 2024 року та політичні зміни в інших країнах.

Тепер увага може переключитися на Ethereum (ETH), який також очікує на ETF та технологічні оновлення.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор видання BROKKER.NEWS. Криптоінвестор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам. Моя основна спеціалізація - цифровий маркетинг, зокрема копірайтинг, дизайн, розробка веб-сайтів та SEO, аналітика і SMM.