Розробник Ethereum припустив, що основна мережа зрештою не буде функціонувати як центр щоденних транзакцій

Розробник ядра Ethereum Ерік Коннер поділився своєю думкою про майбутнє основної мережі, обговоривши її роль в екосистемі та проблеми вартості транзакцій.

7 лютого 2024 - 19:42
 0  93
Розробник Ethereum припустив, що основна мережа зрештою не буде функціонувати як центр щоденних транзакцій
Зображення: brokker.news

Коннер у соціальній мережі X (Twitter) наголосив на пріоритетності «жвавості» Ethereum, підкресливши важливість безперебійних транзакцій для побудови довіри в екосистемі.

Щодо високих комісій за транзакції, Коннер зазначив, що основна мережа Ethereum може не бути ідеальною платформою для щоденних транзакцій у довгостроковій перспективі, але вона все одно служитиме основою для децентралізованих додатків (dApps) та рішень масштабування другого рівня (layer 2).

Підкреслюючи потенціал рішень другого рівня для зниження високих комісій, Коннер висловив впевненість, що ці рішення вже ефективно вирішують цю проблему.

Коннер визнає критику щодо складності використання рішень другого рівня для користувачів, але оптимістично налаштований щодо її вирішення. Він не запропонував конкретних шляхів, але зазначив, що зручність користування значно покращилася за останні два роки. Це дає підстави вважати, що гаманці з часом спростять процеси, роблячи загальний досвід більш безшовним та зручним для користувачів.

Хоча середня плата за транзакції в Ethereum зараз становить 9 доларів США, що значно нижче піку в 50 доларів США, зафіксованого у 2021 році, вона все ще залишається істотною перешкодою для збільшення активності мережі.

Для порівняння, виконання обміну токенів в основній мережі Ethereum (ETH) коштує близько 6 доларів США, тоді як аналогічна операція на Loopring (LRC) обійдеться лише в 0,6 долара США, а на Optimism - в 0,18 долара США. Ці дані L2Fees свідчать про те, що рішення другого рівня стають все більш привабливими для користувачів, чутливих до вартості транзакцій.

Хоча основна мережа Ethereum може не стати платформою для мільйонів щоденних транзакцій, її майбутнє, ймовірно, лежить у розвитку децентралізованих додатків та ефективних рішень масштабування, які зроблять використання блокчейну більш доступним та економічно вигідним.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор видання BROKKER.NEWS. Криптоінвестор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам. Моя основна спеціалізація - цифровий маркетинг, зокрема копірайтинг, дизайн, розробка веб-сайтів та SEO, аналітика і SMM.