Рекордна комісія за переказ 139 BTC: невідомий заплатив $3 мільйони

23 листопада невідомий власник Bitcoin відправив 139,4 BTC на AntPool, сплативши рекордну комісію понад 3 мільйони доларів США. Це одна з найбільших комісій в історії криптовалютної індустрії.

23 листопада 2023 - 15:09
24 листопада 2023 - 22:49
 0  18
Рекордна комісія за переказ 139 BTC: невідомий заплатив $3 мільйони

Комісія за транзакцію становила 83,65 BTC або понід 3 мільйони доларів США. Як стверджує журналіст Колін Ву (Colin Wu), ці кошти були отримані майнінговим пулом AntPool.

На момент публікації представники AntPool не прокоментували цю транзакцію. Також невідомо, що саме стало причиною високих комісій за транзакції. Зі збільшенням навантаження на мережу можуть збільшуватися й комісії за транзакції.

Рекордна комісія за переказ 139 BTC: невідомий заплатив $3 мільйониДжерело: Whale Alert

Це не перший випадок надзвичайно високих комісій у мережі Bitcoin. У вересні невідомий контрагент заплатив понад 510 000 доларів США за переказ 0,074 BTC. Пізніше виявилося, що цю помилку припустилася компанія Paxos.

Згодом Ван Чон, співзасновник майнінгового пулу F2Pool, повідомив, що 20 BTC, які були випадково відправлені як комісію, були повернуті Paxos.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор видання BROKKER.NEWS. Криптоінвестор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам. Моя основна спеціалізація - цифровий маркетинг, зокрема копірайтинг, дизайн, розробка веб-сайтів та SEO, аналітика і SMM.