CEO AMLBot: Попри втрату понад $126 млн у січні від хакерських атак, безпека у сфері криптовалют покращується

Незважаючи на те, що хакери викрали понад $126 мільйонів під час низки атак на децентралізовані фінансові платформи минулого місяця, експерти стверджують, що загальна безпека в індустрії криптовалют покращується.

6 лютого 2024 - 09:00
 0  19
CEO AMLBot: Попри втрату понад $126 млн у січні від хакерських атак, безпека у сфері криптовалют покращується
Зображення: brokker.news

Слава Демчук, співзасновник та генеральний директор AMLBot, компанії з виявлення шахрайства в криптовалютах, зазначив, що більшість інцидентів були пов'язані з кількома вразливими місцями, починаючи від компрометації гаманців з мультипідписом до вразливостей протоколів для кредитування.

Один з найбільших хаків у січні відбувся на Orbit Bridge, крос-ланцюговому протоколі, який втратив понад $80 мільйонів через дії зловмисників. Ozys, південнокорейська компанія, що стоїть за цією послугою, підозрює, що в атаці був замішаний колишній співробітник.

Проте, експерт з виявлення шахрайства у криптовалютах зазначив, що кібербезпека в галузі покращується рік у рік, на що вказує зниження незаконної активності з цифровими активами.

«Щороку велика сума викрадених грошей, яка іноді сягає мільярдів доларів, може дивувати та турбувати. Але основна тенденція зрозуміла - менше ніж 1% криптоактивності пов'язані з незаконними діями», - заявив Слава Демчук.

Звіт Chainalysis підтверджує це твердження. Компанія зафіксувала зниження на 39% транзакцій, пов'язаних із краденими коштами, через криптовалюти та блокчейн-мережі.

Коментуючи, чому ці вразливості DeFi зберігаються навіть на тлі зростання глобального використання криптовалют та збільшення інституційного попиту, Демчук сказав, що децентралізована природа блокчейна додає складності, що потребує постійного вдосконалення протоколів безпеки проєктами для пом'якшення та управління ризиками.

Він зазначив, що в деяких випадках проєкти не відповідають стандартним галузевим заходам безпеки, а в інших випадках хакери розробляють нові стратегії для обходу систем, спрямованих на захист користувачів.

Збільшення заходів безпеки, таких як моніторинг транзакцій у реальному часі та посилення співпраці правоохоронних органів по всьому світу, є двома ключовими напрямками боротьби зі злочинами, пов'язаними з цифровими валютами, за словами Демчука.

Керівник AMLBot додав, що більш активна співпраця між криптобіржами, постачальниками гаманців та розробниками блокчейнів може допомогти вирішити цю проблему, сприяючи своєчасному обміну інформацією про загрози та підозрілу діяльність.

«Зрештою, ця співпраця має призвести до створення відповідної інфраструктури, яка передбачає залучення всіх зацікавлених сторін. Ми віримо, що індустрія криптовалют поступово досягне всебічної безпеки з часом», - Слава Демчук, співзасновник та генеральний директор AMLBot.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор видання BROKKER.NEWS. Криптоінвестор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам. Моя основна спеціалізація - цифровий маркетинг, зокрема копірайтинг, дизайн, розробка веб-сайтів та SEO, аналітика і SMM.