Павло Дуров розповів про майбутнє Telegram та криптовалюти TON

Засновник месенджера Telegram Павло Дуров розповів про майбутнє криптовалюти TON.

20 квітня 2024 - 09:00
 0  227
Павло Дуров розповів про майбутнє Telegram та криптовалюти TON

На конференції Token2049 у Дубаї Дуров пояснив, як звичайні користувачі Telegram зможуть використовувати Toncoin (TON).

Оплата реклами та винагороди адміністраторам

З 19 квітня стартують перші платежі за рекламу адміністраторам каналів Telegram в TON. А вже з наступного тижня користувачі зможуть залишати чайові адміністраторам в TON, при цьому творці контенту отримуватимуть частину доходу.

NFT-стікери та міні-додатки

Також стане можлива купівля-продаж стікерів як NFT. Автори стікерів отримуватимуть 95% від виручки. У Telegram також з'являться міні-додатки, де користувачі зможуть придбавати контент за криптовалютою. Користувачі Telegram також можуть надсилати TON іншим контактам у листуванні.

«Уявіть, якби хтось володів цим стікером як NFT, коли він вийшов кілька років тому. Я думаю, що ціна зростає разом із попитом. Як ми знову переконалися, стікери користуються величезною популярністю», - зазначив Павло Дуров, засновник Telegram.

Вхід за криптогаманцем та продаж імен користувачів

Засновник Telegram зауважив, що користувачі месенджера також зможуть входити до своїх облікових записів за допомогою криптовалютних гаманців. Крім того, незабаром можна буде зареєструвати права на ім'я облікового запису, щоб користувачі могли продати його за бажанням.

За словами засновника Telegram, усі нововведення будуть доступні всім користувачам, і для використання нових функцій не потрібні будуть навички програмування.

«Вперше в історії соціальних мереж ви можете безпосередньо володіти своїм ім'ям користувача, продавати його, виставляти на аукціон, купувати декілька імен користувачів і приєднувати їх до свого облікового запису», - підкреслив  Павло Дуров, засновник Telegram.

TON та стейблкоїн USDT

Нещодавно TON з'явився у списку блокчейн-мереж, на яких працює найбільший стейблкоїн за капіталізацією. Перші чутки про запуск USDT в TON з'явилися на початку квітня, коли було оголошено про спільний виступ засновника Telegram Дурова та керівника Tether Паоло Ардоїно на криптоконференції в Дубаї.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор видання BROKKER.NEWS. Криптоінвестор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам. Моя основна спеціалізація - цифровий маркетинг, зокрема копірайтинг, дизайн, розробка веб-сайтів та SEO, аналітика і SMM.