OpenSea представляє нову політику для боротьби з крадіжкою NFT

Користувач Twitter заявив, що купив украдений NFT, і служба підтримки OpenSea порадила йому продати його на іншому ринку.

12 серпня, 2022 - 14:27
11 січня, 2023 - 21:07
 0  4
OpenSea представляє нову політику для боротьби з крадіжкою NFT

Оскільки крадіжка активів залишається одним з найбільших головних болів у просторі невзаємозамінних токенів (NFT), ринок NFT OpenSea докладає зусиль для адаптації своєї політики, щоб включити додаткові заходи проти вкрадених предметів. 

У своїй заяві компанія наголосила, що її політику було розроблено з урахуванням законів Сполучених Штатів, згідно з якими свідомий дозвіл продажу вкрадених предметів заборонено. Тим не менш, торговий майданчик визнав, що в деяких випадках покупці, які через незнання купили вкрадені речі, були оштрафовані, навіть якщо вони не були винні. Через це та відгуки спільноти NFT торговий майданчик скоригував свою політику, щоб розширити використання поліцейських звітів.

Раніше поліцейські звіти використовувалися на платформі в суперечках, що загострилися. З новим оновленням вони будуть використовуватись для підтвердження всіх звітів про вкрадені предмети на платформі NFT. Без поліцейського звіту протягом семи днів платформа дозволить знову купувати та продавати заявлений предмет, щоб уникнути підроблених звітів. Після цього компанія також доклала зусиль, щоб спростити процес повторного включення функцій купівлі та продажу після виявлення вкрадених предметів.

Платформа NFT також наголосила, що вона працює над пошуком інших рішень для вирішення проблеми крадіжки NFT у її основі. Згідно з оголошенням, компанія працює над автоматизацією виявлення погроз та крадіжок.

Користувач Twitter похвалив цей крок, назвавши його добрим першим кроком, і закликав інші платформи наслідувати їхній приклад, запропонувавши також враховувати нюанси законів інших країн. З іншого боку, деякі члени спільноти все ще незадоволені і повідомляють про свої проблеми у Twitter.

Між тим, інший користувач заявив, що він купив вкрадений NFT через незнання, і співробітники служби підтримки OpenSea порекомендували користувачеві продати його на іншому ринку NFT. 

У червні платформа NFT включила додаткові функції безпеки  для захисту своїх користувачів від шахрайства із NFT. Ця функція приховує переклади NFT, які автоматично позначаються як підозрілі. Ціль цього полягає в тому, щоб гарантувати, що тільки законні транзакції видно на ринку.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам.