Обліковий запис генерального директора Algorand Foundation в соцмережі X зламано

Algorand Foundation, блокчейн-платформа зі швидкими та дешевими транзакціями, повідомила, що обліковий запис X її керівника зламали.

26 січня 2024 - 18:23
 0  33
Обліковий запис генерального директора Algorand Foundation в соцмережі X зламано
Зображення: brokker.news

Згідно з дописом від 26 січня, обліковий запис генерального директора Algorand Foundation Стейсі Ворден у X (Twitter) був зламаний. Представники проєкту закликали користувачів не переходити за посиланнями або відповідати на приватні повідомлення з фейкового акаунту, щоб уникнути можливого крадіжки активів.

Зламавши профіль CEO, хакер написав від її імені, що ніби він залишив компанію та викачав шестизначні цифри зі своїх клієнтів. Окрім того, він обіцяв роздати по одному Ethereum (ETH) за кожен відсоток, на який впаде ціна токена ALGO протягом тижня.

Попри новину про злам, ціна ALGO не зазнала значного падіння. За останні 24 години токен знизився на 1,14% до $0,1606 на момент написання новини, проте обсяги торгів скоротилися значніше – на 7%, до $29,9 млн.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор видання BROKKER.NEWS. Криптоінвестор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам. Моя основна спеціалізація - цифровий маркетинг, зокрема копірайтинг, дизайн, розробка веб-сайтів та SEO, аналітика і SMM.