Nvidia на короткий час обігнала Apple за ринковою капіталізацією

На ринку технологічних гігантів розгорнулась справжня гонка за звання найдорожчої компанії світу.

7 червня 2024 - 07:00
 0  79
Nvidia на короткий час обігнала Apple за ринковою капіталізацією
Автор зображення: brokker.news

Наразі лідирує Microsoft, але 5 червня американський виробник чіпів Nvidia ненадовго випередив Apple за ринковою капіталізацією, ставши другою за цим показником компанією.

Капіталізація Nvidia підскочила до понад 3,01 трлн доларів США, впритул наблизившись до показника Microsoft у 3,1 трлн доларів. Проте вже 6 червня, після відкриття фондових ринків США, Apple повернула собі другу сходинку п'єдесталу з оцінкою 3,007 трлн доларів. На цей час Nvidia посідає третє місце з капіталізацією 2,973 трлн доларів.

Ці показники є рекордними як для Nvidia та Apple, так і для фондових індексів NASDAQ та S&P 500. Очікується, що найближчими днями ситуація продовжить змінюватися.

Microsoft поки що зберігає лідерство, ставши найдорожчою компанією в історії за ринковою капіталізацією. Однак динамічний розвиток технологічного ландшафту, майбутні презентації продуктів, партнерства та можливе регулювання можуть призвести до перетасовок на верхівках рейтингу.

Apple та OpenAI

10 червня стартує Всесвітня конференція розробників Apple (WWDC). Аналітики очікують цілої низки заяв від купертинської компанії щодо штучного інтелекту (ШІ), зокрема партнерства з OpenAI, розробником чат-бота ChatGPT.

За численними повідомленнями, керівництво Apple вважає, що компанія відстає від Microsoft, яка вже інвестувала в OpenAI понад 13 мільярдів доларів. Ходять чутки, що Apple активно шукає партнерства з OpenAI та іншими профільними компаніями, а також переманює фахівців зі ШІ, які раніше працювали на конкурентів, таких як Google.

Nvidia і всі інші

Зрештою, найбільшу вигоду від зростання акцій компаній, що займаються ШІ, на ринку 2024 року може отримати саме Nvidia. Її графічні процесори (GPU) користуються постійно зростаючим попитом як основна апаратна платформа для розробки штучного інтелекту. Чипами Nvidia користуються не тільки Microsoft і Google, а й інші лідери галузі, такі як OpenAI, Amazon та xAI Ілона Маска.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор видання BROKKER.NEWS. Криптоінвестор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам. Моя основна спеціалізація - цифровий маркетинг, зокрема копірайтинг, дизайн, розробка веб-сайтів та SEO, аналітика і SMM.