NFT Ван Гога продали за мільйони доларів у криптовалюті

Дві токенизовані версії картин голландського художника Вінсента ван Гога, як повідомляється, були продані більш ніж за 2,5 мільйона доларів США разом.

19 листопада 2023 - 19:47
24 листопада 2023 - 22:46
 0  13
NFT Ван Гога продали за мільйони доларів у криптовалюті

Дані мережевого агрегатора CryptoSlam.io показують, що невзаємозамінний токен (NFT) зображення картини Ван Гога змінив власника за 1,3 мільйона доларів. Трансакція відбулася лише через день після того, як інший NFT, натхненний Ван Гогом, був проданий за 1,27 мільйона доларів.

Аукціонні записи показують, що оцифрована картина під номером 132 була продана за 35,9999 BTC або 1 313 635 доларів. Номер 283 було продано за 34,9999 BTC, що означає 1 275 612 доларів США в мережі Bitcoin (BTC).

Ці твори є одними з багатьох NFT, натхненних Ван Гогом, на ринку невзаємозамінних токенів. У жовтні відомий паризький музей д’Орсе оголосив про створення унікальних NFT, натхненних останніми днями Ван Гога.

NFT, викарбувані на Tezos, були представлені в двох окремих категоріях, по 2300 творів у кожній.

Одна категорія пропонувала захоплюючий досвід доповненої реальності найвищої палітри Ван Гога, а інша демонструвала ексклюзивний твір цифрового мистецтва французького художника KERU, що повторює стиль Ван Гога.

Музей д’Орсе також оголосив про плани вітати цифрових художників, які використовують блокчейн у своїй роботі, щоб курувати колекції, створені під впливом постійних експозицій музею, починаючи з 2024 року.

Деякі спостерігачі вважають продаж двох NFT-творів ознакою відродження ринку NFT, який пережив значний спад в останні кілька місяців.

Цю думку підтверджують дані CryptoSlam.io, які свідчать про значне зростання глобальних продажів NFT на другому тижні листопада, досягнувши суми 238 мільйонів доларів США. Це на 40% більше, ніж на початку місяця, що відображає сильні показники, що спостерігалися раніше в цьому році.

Цікаво, що згідно з даними, цього тижня колекції NFT у мережі Bitcoin перевершили колекції в мережі Ethereum, що вказує на зміну динаміки ринку.

Обсяги продажів NFT на Bitcoin досягли 100 мільйонів доларів США, а на основі Ethereum - 93 мільйонів доларів США. Інші блокчейн-мережі, такі як Solana та Polygon, знаходяться неподалік, з обсягами продажів 17 мільйонів доларів США та 6,4 мільйона доларів США відповідно.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор видання BROKKER.NEWS. Криптоінвестор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам. Моя основна спеціалізація - цифровий маркетинг, зокрема копірайтинг, дизайн, розробка веб-сайтів та SEO, аналітика і SMM.