MetaMask та Robinhood об'єднались, щоб спростити купівлю криптовалют

Consensys та Robinhood оголосили про інтеграцію Robinhood Connect з MetaMask. Це дозволить користувачам купувати криптовалюту через торговий механізм Robinhood у функції «Купити криптовалюту» MetaMask, що значно спростить доступ до технологій Web3.

7 лютого 2024 - 08:00
 0  89
MetaMask та Robinhood об'єднались, щоб спростити купівлю криптовалют
Зображення: brokker.news

Це партнерство об'єднує можливості двох провідних компаній у сфері Web3 та фінтех, надаючи користувачам Robinhood прямий шлях до купівлі криптовалюти через агрегатор покупки криптовалюти MetaMask. Цей агрегатор пропонує варіанти покупки криптовалюти від різних постачальників, що зручно для користувачів, які надають перевагу самостійному зберіганню своїх цифрових активів.

«Інтеграція між MetaMask та Robinhood є важливим кроком у наших спільних зусиллях зі зменшення складнощів для користувачів, які шукають доступ до опції самостійного зберігання», - сказав Лоренцо Сантос, старший менеджер із продуктів Consensys.
«У Robinhood наша місія полягає в тому, щоб зменшити будь-які перешкоди для збільшення використання Web3», - сказав Сон Лі, голова відділу продуктів Robinhood Crypto.

Це оголошення відповідає результатам глобального дослідження Consensys 2023 року, в якому взяли участь понад 15 000 учасників. Дослідження показало зміну поведінки користувачів у бік більш активної участі та контролю над своєю онлайн-ідентичністю та створенням контенту.

Воно також визначило складність технології Web3 як бар'єр для входу в криптовалютну екосистему для деяких користувачів. Інтеграція між MetaMask та Robinhood вирішує ці проблеми, спрощуючи процес покупки та використання криптовалют, роблячи Web3 більш доступним для ширшої аудиторії.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор видання BROKKER.NEWS. Криптоінвестор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам. Моя основна спеціалізація - цифровий маркетинг, зокрема копірайтинг, дизайн, розробка веб-сайтів та SEO, аналітика і SMM.