Magic Eden запускає універсальний гаманець для криптоактивів в різних блокчейнах

Платформа торгівлі NFT Magic Eden готується до запуску свого універсального криптогаманця, який покликаний подолати роздробленість ринку NFT та криптовалют.

28 січня 2024 - 10:00
28 січня 2024 - 00:59
 0  49
Magic Eden запускає універсальний гаманець для криптоактивів в різних блокчейнах
Зображення: brokker.news

Гаманець має забезпечити безшовніший досвід користувачів у різних блокчейн-мережах.

Міжланцюгові взаємодії Magic Eden

У недавній публікації на платформі X, Magic Eden, як NFT-маркетплейс, поділився тизерним відео з супровідним текстом, що натякає на запуск свого універсального гаманця 29 січня.

У листопаді 2023 року Magic Eden оголосила про випуск розширення браузера для криптогаманця, сумісного з кількома блокчейнами, з метою спростити взаємодію користувачів з різними блокчейнами.

За словами генерального директора та співзасновника Джека Лу, ця ініціатива спрямована на створення багатоланцюгового середовища для NFT, вирішуючи існуючу роздробленість та складність обробки цифрових активів у різних блокчейнах.

Запуск цього гаманця виходить за межі зручності управління кількома активами в одному інтерфейсі. Він дає змогу збільшити ліквідність.

На відміну від звичайної практики ентузіастів NFT, які використовують кілька гаманців для різних блокчейнів, цей інноваційний гаманець від Magic Eden дозволить користувачам керувати активами з Bitcoin, Ethereum, Solana та Polygon, все в одному місці, оптимізуючи користувацький досвід.

Ставка робиться на те, що він зменшить плутанину, забезпечить користувачам зручність і покращить зв'язок між різноманітними ринками цифрових активів.

Варто відзначити й функцію самообслуговування, яка вимагає від користувачів самостійно керувати своїми сід-фразами.

Запуск може відкрити можливості для співпраці та міжланцюгових взаємодій, що полегшить для творців і колекціонерів дослідження та інвестування в NFT з різних екосистем.

Починаючи з Solana, Magic Eden відчуває зростаючу присутність у торгівлі на мережі Bitcoin, особливо після впровадження Ordinals.

Цього місяця Bitcoin NFT становили значні дві третини загального обсягу маркетплейсу.

Крім того, гаманець може встановити новий стандарт безпеки та ефективності транзакцій NFT, враховуючи репутацію Magic Eden в інноваціях та задоволенні користувачів. Очікується, що універсальний гаманець включатиме найновіші заходи безпеки та матиме інтуїтивно зрозумілий інтерфейс для користувачів.

Magic Eden додає підтримку токенів BRC-20

Минулого червня Magic Eden оголосила про запуск токенів BRC-20. Щоб купувати та збирати токени BRC-20, користувачам потрібен гаманець з підтримкою Bitcoin Taproot, наприклад Xverse Wallet.

Потім користувачі можуть купувати, продавати, розгортати та мінтити (створювати) власні токени BRC-20 на Magic Eden.

Платформа призначена для забезпечення безшовного досвіду для власників NFT, дозволяючи їм легко торгувати та збирати токени в різних ланцюгах.

Токени BRC-20, представлені загадковим розробником Domo у березні 2023 року, стали новим доповненням екосистеми Bitcoin (BTC). Вони дозволяють створювати та передавати взаємозамінні токени за допомогою протоколу Ordinals на блокчейні Bitcoin.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор видання BROKKER.NEWS. Криптоінвестор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам. Моя основна спеціалізація - цифровий маркетинг, зокрема копірайтинг, дизайн, розробка веб-сайтів та SEO, аналітика і SMM.