Litecoin злетів на 8% завдяки оновленням ядра блокчейна та визнанню LTC регулятором як «біржового товару»

Litecoin (LTC) відзначився 8% зростанням, досягнувши ціни $107 за монету. Це відбулося завдяки оновленням для мобільних гаманців та визнанню регуляторів статусу Litecoin як біржового товару.

3 квітня 2024 - 11:30
 0  23
Litecoin злетів на 8% завдяки оновленням ядра блокчейна та визнанню LTC регулятором як «біржового товару»
Автор зображення: brokker.news

Згідно з CoinMarketCap, зростання ціни LTC робить його єдиною криптовалютою з топ-20 за ринковою капіталізацією, яка демонструвала позитивну динаміку 2 квітня. Litecoin значно випереджає своїх конкурентів на ринку.

На додачу до нещодавнього успіху Litecoin, Комісія з торгівлі товарними ф'ючерсами США (CFTC) офіційно визнала Ethereum (ETH) та LTC біржовими товарами, закріпивши їхній легальний статус після судових процесів проти KuCoin. Це визнання може значно стимулювати інституційне прийняття Litecoin, роблячи його більш привабливим для інвесторів, які шукають легальні та безпечні активи.

Така класифікація не тільки підкреслює важливість LTC у сфері цифрових активів, а й відповідає оголошенню Coinbase Institutional про лістинг ф'ючерсів на Litecoin на їхній платформі, що значно підвищує довіру інвесторів до Litecoin.

Останні розробки та оновлення Litecoin

Останнє оновлення Litecoin, Core v0.21.3, було випущено наприкінці березня, що могло вплинути на зростання вартості активу.

«У цьому оновленні ми зосередилися на прискоренні прийняття MWEB, зробивши доступ до MWEB через мобільні гаманці легшим, ніж будь-коли», - йдеться у прес-релізі Litecoin від 29 березня.

MWEB, або MimbleWimble Extension Blocks, вводить необов'язковий рівень конфіденційності для транзакцій, покращуючи взаємозамінність та масштабованість Litecoin.

Оновлення деталізує впровадження LIP006 та його серверного компонента в ядро Litecoin Core, пояснюючи роль повних вузлів у мережі Litecoin, які валідують транзакції та блоки, підтримуючи децентралізовану цілісність мережі.

«Запуск повного вузла - це так само просто, як знайти комп'ютер із вільним дисковим простором понад 160 ГБ, який може працювати безперервно», - йдеться у прес-релізі.

Фонд Foundation Litecoin анонсував амбітні плани на майбутнє: протягом цього року очікується випуск мобільних гаманців з повною підтримкою транзакцій MWEB. Цей крок значно розширить можливості Litecoin та посилить його позиції як однієї з найзручніших та взаємозамінних цифрових валют в екосистемі криптовалют.

Оновлення також згадує про постійну співпрацю з сторонніми партнерами для розширення підтримки MWEB, що підкреслює прагнення Litecoin підвищувати конфіденційність користувачів та масштабованість мережі.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор видання BROKKER.NEWS. Криптоінвестор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам. Моя основна спеціалізація - цифровий маркетинг, зокрема копірайтинг, дизайн, розробка веб-сайтів та SEO, аналітика і SMM.