Культова гра Doom отримала цифрове безсмертя завдяки перенесенню на блокчейн Dogecoin

Любителі класики та прихильники Dogecoin можуть радіти – культова гра Doom 1993 року випуску тепер доступна на блокчейні Dogecoin.

24 січня 2024 - 15:30
24 січня 2024 - 15:32
 0  11
Культова гра Doom отримала цифрове безсмертя завдяки перенесенню на блокчейн Dogecoin
Зображення: brokker.news

Розробник під псевдонімом Mini Doge оголосив про успішне перенесення гри за допомогою технології Inscriptions.

Inscriptions – це своєрідні токени на базі стандарту DRC-20, що дозволяють зберігати дані безпосередньо на блокчейні Dogecoin. Завдяки цьому клієнт гри завантажує усі необхідні матеріали прямо з мережі.

Процес запуску Doom на Dogecoin вразив багатьох. Для гри навіть реалізована підтримка повноекранного режиму та керування мишею. Однак Mini Doge попереджає, що перше завантаження може зайняти близько хвилини. Пограти в гру можна за посиланням.

Поява Doom на блокчейні Dogecoin викликала неабиякий ажіотаж в мережі, подібний до того, що спостерігався під час запуску Inscriptions у Bitcoin.

Водночас, функціонал Inscriptions не позбавлений критики. Зокрема, Національна база даних вразливостей США (NVD) визнала «написи», створені на протоколі Ordinals, кіберзагрозою для мережі Bitcoin. Попередження полягає в тому, що у деяких версіях Bitcoin Core та Bitcoin Knots формат BRC-20 може обходити обмеження на обсяг даних, що передаються через транзакцію, маскуючи їх під код. Внесення до NVD означає, що вразливість було досліджено, каталогізовано та визнано такою, що потребує публічної уваги.

Отже, запуск Doom на Dogecoin – це не лише цікавий технічний експеримент, а й своєрідний спосіб збереження культурної спадщини. Тепер ця легендарна гра назавжди записана в блокчейні, доступна будь-кому та захищена від втрат чи цензури. Чи стане це початком нового тренду перенесення класичних ігор на блокчейн – покаже час.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор видання BROKKER.NEWS. Криптоінвестор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам. Моя основна спеціалізація - цифровий маркетинг, зокрема копірайтинг, дизайн, розробка веб-сайтів та SEO, аналітика і SMM.