Реферальний код KuCoin — промокод для реєстрації на біржі

Реферальний код – це своєрідне запрошення, яке можна використовувати під час реєстрації на біржі KuCoin.

12 травня 2022 - 13:10
30 січня 2024 - 13:21
 0  33
Реферальний код KuCoin — промокод для реєстрації на біржі

При реєстрації на біржі KuCoin абсолютно кожен відвідувач стикається із заповненням поля «Реферальний код». Вносити інформацію в це поле не обов'язково. Тим не менш, таким чином ви можете віддячити людині, яка запросила вас створити обліковий запис на KuCoin.

Використовуйте реферальний код KuCoin - QBSQP7MC, якщо у вас немає знайомих, хто міг би надати запрошення.

  • Факт: Біржа KuCoin зовсім недавно залучила 150 мільйонів доларів у рамках нового раунду фінансування і тепер оцінюється у більш ніж $10 млрд.

Після завершення реєстрації користувачі отримують індивідуальний реферальний код KuCoin для запрошення друзів. Кожен, хто створить обліковий запис на ваше запрошення, і поповнить внутрішній рахунок - враховуватиметься системою як активний учасник. За таких користувачів у реферальній програмі біржі передбачено винагороди.

З кожним днем ​​зростає не лише популярність криптовалюту, а й конкуренція також. Чим раніше ви почнете торгувати на криптобіржі, тим більше переваг у вас буде перед новачками. Пам'ятайте, що трейдинг пов'язаний із великими ризиками, які потрібно розуміти. 

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор видання BROKKER.NEWS. Криптоінвестор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам. Моя основна спеціалізація - цифровий маркетинг, зокрема копірайтинг, дизайн, розробка веб-сайтів та SEO, аналітика і SMM.