Криптовалюта Serenity Shield обвалилася на 95% після викрадення токенів на суму $5,6 млн

Вартість токена SERSH, що належить проєкту Serenity Shield, обвалилася на 95% після зламу гаманця MetaMask та викрадення значної кількості монет.

29 лютого 2024 - 08:30
 0  187
Криптовалюта Serenity Shield обвалилася на 95% після викрадення токенів на суму $5,6 млн
Зображення: brokker.news

27 лютого команда Serenity Shield підтвердила, що з одного з гаманців MetaMask було викрадено 6,9 мільйонів токенів SERSH на суму $5,6 млн (станом на момент інциденту).

За даними CoinMarketCap, після витоку ціна SERSH за останні 24 години обвалилася на 95% до $0.03957. До повідомлень про злам, вартість токена становила $0.7149.

Через злам проєкт був змушений призупинити всі транзакції, депозити та зняття коштів SERSH на централізованих біржах. В результаті, обсяги торгівлі токеном майже не змінилися, знизившись лише на 1,7% за останні 24 години до $4,9 млн.

Команда Serenity Shield оголосила про перезапуск із новим смарт-контрактом токена, не розкриваючи термінів. Згідно з повідомленням, власники SERSH, які володіли токенами до інциденту, отримають нові токени у співвідношенні 1:1.

«Після ретельного розгляду та обговорень з нашими консультантами та партнерами, ми вирішили перезапустити токен SERSH з новим смарт-контрактом. Це рішення відповідає нашому зобов'язанню відповідально захищати інтереси нашої спільноти та мінімізувати вплив інциденту безпеки», - команда Serenity Shield.

Після повідомлень про злам користувачі розкритикували рівень безпеки Serenity Shield. Крім того, один із членів спільноти зазначив, що за обговорення інциденту в чаті проєкту користувача буде заблоковано.

Інший користувач запитав, як хакерам вдалося викрасти 7 мільйонів токенів, якщо в обігу було лише 2 мільйони SERSH.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор видання BROKKER.NEWS. Криптоінвестор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам. Моя основна спеціалізація - цифровий маркетинг, зокрема копірайтинг, дизайн, розробка веб-сайтів та SEO, аналітика і SMM.