Криптобіржа Upbit отримала ліцензію в Сінгапурі, розширюючи свій бізнес в Азії

Південнокорейська криптобіржа Upbit отримала офіційну ліцензію на здійснення операцій на ринку цифрових активів в Сінгапурі, відкриваючи нові можливості для розширення свого бізнесу в регіоні.

8 січня 2024 - 16:37
8 січня 2024 - 16:39
 0  12
Криптобіржа Upbit отримала ліцензію в Сінгапурі, розширюючи свій бізнес в Азії
Зображення: brokker.news

8 січня біржа оголосила про отримання повної ліцензії після трьох місяців перебування на етапі попереднього схвалення регуляторним органом Сінгапуру (MAS).

«Ця ліцензія є важливим кроком для нас, адже вона дозволить нам обслуговувати як інституціональних, так і роздрібних клієнтів, пропонуючи їм передові рішення у сфері цифрових активів та сприяючи розвитку процвітаючої цифрової екосистеми Сінгапуру», - заявив Алекс Кім, засновник та генеральний директор Upbit Singapore.

Upbit Singapore, заснована в 2018 році, має різноманітну клієнтську базу, що включає як роздрібних інвесторів, так і інституціональних учасників ринку. Сінгапурська криптофірма пов'язана з Upbit Korea, однією з найбільших бірж Південної Кореї, заснованою в 2017 році.

Як ключовий компонент групи цифрових активів Upbit APAC, Upbit Singapore працюватиме пліч-о-пліч із своїми братніми біржами в Індонезії та Таїланді. Усі вони є регульованими платформами для торгів цифровими активами.

Крім того, Upbit APAC через свої дочірні компанії, такі як VerifyVASP, відіграватиме активну роль у підтримці глобальних ініціатив щодо прийняття криптовалют. Ці ініціативи мають на меті дотримання рекомендацій щодо правила переміщення, посилення заходів з боротьби з відмиванням грошей (AML) та протидії фінансуванню тероризму в секторі цифрових активів.

Оголошення від Upbit також відбувається в критичний момент, співпадаючи з очікуванням глобальних інвесторів на потенційне схвалення Комісією з цінних паперів та бірж США (SEC) першого ETF на спотовий BTC цього тижня.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор видання BROKKER.NEWS. Криптоінвестор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам. Моя основна спеціалізація - цифровий маркетинг, зокрема копірайтинг, дизайн, розробка веб-сайтів та SEO, аналітика і SMM.