Криптобіржа OKX може зіткнутися з розслідуванням у Південній Кореї через надання незареєстрованих послуг

Криптовалютна біржа OKX зіткнулася з потенційним розслідуванням у Південній Кореї через звинувачення у роботі без належної реєстрації в країні.

7 лютого 2024 - 18:28
 0  35
Криптобіржа OKX може зіткнутися з розслідуванням у Південній Кореї через надання незареєстрованих послуг
Зображення: brokker.news

За даними корейського інформаційного агентства News1, Південнокорейська асоціація бірж цифрових активів (DAXA) повідомила місцеву владу про діяльність біржі. Фінансовий розвідувальний підрозділ (FIU) планує вивчити ці звинувачення та перевірити їх обґрунтованість, повідомляє звіт. Якщо OKX буде визнано винною у наданні незареєстрованих послуг, влада передасть справу до правоохоронних органів.

Станом на момент публікації новини, OKX не зробила жодних публічних заяв щодо цих звинувачень.

News1 нагадує про попередні випадки, коли фінансові органи виявили 16 закордонних криптобірж, включаючи MEXC і KuCoin, за можливі порушення Спеціального закону про фінансову інформацію. Ці біржі створили веб-сайти на корейській мові та організували заходи для корейських клієнтів.

Хоча OKX не підтримує корейську мову на своєму веб-сайті, підозри в незареєстрованій діяльності виникли після того, як інсайдери виявили активне просування біржею ініціатив з місцевими впливовими особами через Telegram. Згідно з News1, OKX використовувала рекламні послуги Telegram для підтримки OKX Jumpstart, платформу для продажу токенів.

Південнокорейський чиновник повідомив News1, що влада знає про рекламні акції OKX для Jumpstart через платну рекламу в Telegram, спрямовану на корейські спільноти. Хоча речник DAXA підтвердив надсилання звіту про неназваного бізнес-оператора до FIU, OKX конкретно не згадувалася.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор видання BROKKER.NEWS. Криптоінвестор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам. Моя основна спеціалізація - цифровий маркетинг, зокрема копірайтинг, дизайн, розробка веб-сайтів та SEO, аналітика і SMM.