Криптобіржа Bybit проведе лістинг токену JUP децентралізованої біржі Jupiter на Solana

Відома криптобіржа Bybit оголосила про плани лістингу JUP, власного токена Jupiter, провідного агрегатора ліквідності в мережі Solana.

29 січня 2024 - 13:15
 0  56
Криптобіржа Bybit проведе лістинг токену JUP децентралізованої біржі Jupiter на Solana
Зображення: brokker.news

Згідно з оголошенням від 26 січня, запуск токена на спотовій та деривативній платформах Bybit відбудеться 31 січня. Це важливий крок у впровадженні запланованої моделі децентралізованого управління Jupiter.

Jupiter, на частку якої припадає 65% обсягу децентралізованих бірж Solana, відома своєю ефективною роботою та низьким прослизанням на різних DEX. Очікується, що інтеграція JUP в Bybit приверне увагу інвесторів з екосистеми Solana та тих, хто цікавиться різними криптовалютними активами.

Перед лістингом Bybit провела ретельну перевірку Jupiter. Бен Чжоу, генеральний директор Bybit, прокоментував рішення, відзначивши значну роль Jupiter в обробці обсягу DEX Solana. Компанія очікує, що JUP відкриє нові можливості для своїх користувачів у секторі децентралізованих фінансів (DeFi).

Торги JUP на Bybit розпочнуться 31 січня о 17:00 за київським часом, а виведення коштів буде активовано наступного дня о 12:00. Спочатку JUP буде доступний на спотовому ринку, а безстрокові контракти з'являться на годину пізніше.

Тим часом, обсяги торгів на децентралізованій біржі Jupiter нещодавно різко зросли, досягнувши $513 мільйонів за останні 24 години. Зростання пояснюється ажіотажем навколо нового аірдропу мемкоіна та збільшенням обміну стейблкоїнів на платформі.

За останніми даними CoinGecko, обсяг торгів Jupiter навіть перевищив обсяг протоколів V2 та V3 на базі Ethereum Uniswap.

Трохи більше ніж 50 мільйонів доларів торговельної активності Jupiter було згенеровано транзакціями з використанням «WEN», мемкоїна, доступного користувачам Solana, які раніше взаємодіяли з Jupiter і власникам телефону Solana Saga.

Мемна монета, розроблена як пробний проект розробниками Jupiter, передує довгоочікуваному аірдропу власного токена біржі JUP, який заплановано на 31 січня.

Однак більша частина обсягу торгів Jupiter за останній день припадала на конвертацію Solana (SOL) в USD Coin (USDC) та Tether (USDT), що становило $191 мільйон від загального обсягу дня.

Доринкова торгова вартість токенів JUP становить близько $0,65 за даними децентралізованої біржі Aevo. З огляду на майбутній аірдроп 1 мільярда токенів JUP, загальна оціночна вартість за поточними цінами може перевищити 600 мільйонів доларів.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор видання BROKKER.NEWS. Криптоінвестор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам. Моя основна спеціалізація - цифровий маркетинг, зокрема копірайтинг, дизайн, розробка веб-сайтів та SEO, аналітика і SMM.