Криптобіржа Binance спростувала чутки про витік даних користувачів

Криптовалютна біржа Binance заперечує витік даних користувачів, незважаючи на повідомлення ЗМІ та дописи в соцмережах про протилежне.

5 лютого 2024 - 13:48
 0  53
Криптобіржа Binance спростувала чутки про витік даних користувачів
Зображення: brokker.news

5 лютого підтримка Binance офіційно заявила, що їхня система не мала витоків, а облікові записи користувачів залишаються в безпеці. Це стало відповіддю на повідомлення користувача X, який стверджував, що на даркнеті продаються KYC-дані користувачів Binance, нібито викрадені хакерами.

Раніше інтернет-хакери стверджували, що мають доступ до облікового запису системи запитів правоохоронних органів KodexGlobal. Це дозволяло б зловмисникам отримувати інформацію про користувачів таких компаній, як Coinbase, Binance, Chainlink та багатьох інших.

Постачальник рішень щодо кіберзлочинності Hudson Rock повідомив, що на BreachForums хакер продає доступ до облікового запису системи запитів правоохоронних органів. Вартість повного доступу складає 5000 доларів, або 300 доларів за окремий екстрений запит на дані (EDR).

«Тривожна тенденція полягає в тому, що зловмисники зламують системи правоохоронних органів великих організацій, отримуючи можливість легально запитувати особисті дані користувачів. Ці зловживання часто призводять до крадіжки особи, вимагання та фінансових втрат», - йдеться у звіті Hudson Rock.

Раніше ЗМІ повідомляли, що Binance подала запит на видалення облікового запису на Github, який поширював внутрішній код компанії та створював значні ризики для торговельної платформи. Джерело стверджує, що на Github були у відкритому доступі кеш кодів, внутрішні паролі, дані двофакторної аутентифікації та інша технічна інформація Binance.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор видання BROKKER.NEWS. Криптоінвестор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам. Моя основна спеціалізація - цифровий маркетинг, зокрема копірайтинг, дизайн, розробка веб-сайтів та SEO, аналітика і SMM.