Kraken приєдналася до числа криптобірж, які борються проти SEC у суді

Криптобіржа Kraken подала клопотання про відхилення позову SEC, яка звинувачує біржу в роботі без реєстрації та неналежному поводженні з активами клієнтів.

24 лютого 2024 - 12:00
 0  36
Kraken приєдналася до числа криптобірж, які борються проти SEC у суді
Зображення: brokker.news

У своєму блозі 22 лютого криптобіржа Kraken заявила, що подала клопотання про відхилення позову Комісії з цінних паперів і бірж США (SEC) проти неї в американському суді, заявивши, що «крипто-новаторам у Сполучених Штатах не потрібно боятися помсти за їхні політичні висловлювання».

Приєднавшись до подібних дій інших криптофірм, таких як Coinbase і Binance, Kraken підкреслила, що чинне законодавство «недостатньо охоплює сферу цифрових активів, і що Конгрес міг би зробити більше для того, щоб запровадити набір правил для кращого захисту споживачів та інвесторів».

«Kraken свідчила, що в будь-яких нових правилах щодо криптобірж Конгрес повинен обмежити юрисдикцію SEC на користь інших агентств. Наступного дня SEC зателефонувала до Kraken, щоб повідомити, що подасть позов», - заявила Kraken.

У листопаді 2023 року американський регулятор звинуватив Kraken у роботі без реєстраційних документів та неналежному поводженні з активами клієнтів, але Kraken заперечує ці звинувачення. SEC також стверджувала, що Kraken керувала незареєстрованою біржею, змішувала кошти клієнтів зі своїми та використовувала клієнтські рахунки для корпоративних витрат.

Однак Kraken стверджує, що SEC перевищує свої повноваження, намагаючись регулювати всі спекулятивні інвестиції. Більше того, криптобіржа зі штаб-квартирою в США стверджує, що SEC ніколи не вказувала на жодний «договір» між покупцями на Kraken та випусками токенів, тому «не може бути "інвестиційного договору"». Криптобіржа також зазначає, що SEC «рухається в неправильному напрямку», додаючи, що її «теорії в судовому процесі є незв'язними».

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор видання BROKKER.NEWS. Криптоінвестор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам. Моя основна спеціалізація - цифровий маркетинг, зокрема копірайтинг, дизайн, розробка веб-сайтів та SEO, аналітика і SMM.