Комісар SEC Гестер Пірс підтримує спотовий Bitcoin ETF

Комісар SEC Гестер Пірс заявила про підтримку спотового біткоїн-ETF і висловила надію на зменшення судових розглядів при встановленні криптовалютного регулювання.

22 листопада 2023 - 22:59
24 січня 2024 - 01:54
 0  17
Комісар SEC Гестер Пірс підтримує спотовий Bitcoin ETF

У нещодавньому інтерв'ю Bloomberg комісар Комісії з цінних паперів і бірж США (SEC) Гестер Пірс (Hester Peirce) натякнула на підтримку та схвалення спотового Bitcoin ETF. Пірс заявила, що у SEC немає причин перешкоджати цьому, додавши, що її позиція щодо цього питання залишається незмінною вже багато років.

Пірс підтвердила, що кожна заявка оцінюється на основі свого конкретного набору фактів та обставин, але заявила, що вона не бачить причин для того, щоб SEC відхиляла ETF на фондовому ринку. Комісар також згадала, що SEC може пригальмувати судові розгляди як єдиний спосіб встановлення криптовалютного регулювання, і вона активно виступає за те, щоб агентство використовувало інші засоби для здійснення регуляторних дій.

Як повідомляється, BlackRock і Grayscale також провели зустріч з SEC для обговорення своїх заявок на Bitcoin ETF. SEC ще має винести рішення щодо 8-10 заявок на ETF, які можуть мати значний вплив на криптовалютний ринок у разі схвалення.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор видання BROKKER.NEWS. Криптоінвестор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам. Моя основна спеціалізація - цифровий маркетинг, зокрема копірайтинг, дизайн, розробка веб-сайтів та SEO, аналітика і SMM.