Колишньому CEO банку висунуто звинувачення у справі про розтрату криптовалюти на суму у $47 млн

Колишній генеральний директор банку Heartland Tri-State Bank штат Канзас, США Шейн Хейнс звинувачується у незаконному переведенні 47,1 мільйона доларів з резервів банку на інвестиції в криптовалюту.

8 лютого 2024 - 09:00
8 лютого 2024 - 00:33
 0  60
Колишньому CEO банку висунуто звинувачення у справі про розтрату криптовалюти на суму у $47 млн
Зображення: brokker.news

Шейн Хейнс, який очолював фінансову установу в місті Елкгарт, штат Канзас, також кілька разів виступав перед Конгресом США, обговорюючи важливість місцевих банків.

Згідно з документами федерального суду, Хейнса звинувачують у масштабних фінансових махінаціях та розкраданні коштів місцевої церкви. Матеріали справи також розкривають, що Хейнс звертався за позикою до місцевого бізнесмена Брайана Мітчелла. Колишній гендиректор заявив, що позика потрібна йому для виведення коштів з криптоінвестицій.

Як повідомляє Bloomberg, Хейнс інвестував кошти клієнтів банку та церкви з 2022 року. Зрештою, банк зазнав значних фінансових втрат, що змусило його закритися. Проте залучення Федеральної корпорації страхування вкладів (FDIC) допомогло банку повернути кошти клієнтів, але його робота не могла продовжуватися.

Хоча такі шахрайства стали поширеними за останні кілька років, а сумнозвісна історія з крахом FTX Сема Бенкмана-Фріда досі свіжа в пам'яті криптоспільноти, цей інцидент виходить за рамки звичайного, оскільки він стався у місті з населенням лише 1800 жителів.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор видання BROKKER.NEWS. Криптоінвестор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам. Моя основна спеціалізація - цифровий маркетинг, зокрема копірайтинг, дизайн, розробка веб-сайтів та SEO, аналітика і SMM.