Інвестиційна компанія Grayscale перемістила на криптобіржу ще 9 тисяч BTC

Ця новина призвела до падіння Bitcoin у вівторок, але ціна першої криптовалюти швидко відновилася.

16 січня 2024 - 20:59
 0  28
Інвестиційна компанія Grayscale перемістила на криптобіржу ще 9 тисяч BTC
Зображення: brokker.news

Grayscale, власник трастового фонду Grayscale Bitcoin Trust (GBTC), у вівторок, 16 січня, перемістив на біржу ще 9 000 Bitcoin. Це продовження низхідного тренду продажу фонду після його перетворення на спотовий Bitcoin-ETF.

Згідно з даними Arkham Intelligence, BTC були переміщені партіями по 1 000 одиниць одразу після 16:30 за Київським часом (відкриття фондового ринку США після триденних вихідних).

Після схвалення регуляторними органами США біржового фонду (ETF) для безпосередньої торгівлі Bitcoin минулого тижня, Grayscale GBTC зазнав чистого відтоку коштів, оскільки інвестори почали продавати свої частки з кількох причин, серед яких – зникнення знижки до вартості чистих активів та нижчі комісії у конкуруючих ETF.

Внаслідок відтоку, Grayscale минулого тижня продав 2 000 Bitcoin, а наразі ця цифра зросла до 11 000, що зменшило резерви GBTC до менше ніж 610 000 BTC.

Після новин про Grayscale Bitcoin (BTC) раптово впав майже на 2% до позначки у $42 100. Однак, на момент публікації новини ціна швидко відновилася до $43 050.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор видання BROKKER.NEWS. Криптоінвестор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам. Моя основна спеціалізація - цифровий маркетинг, зокрема копірайтинг, дизайн, розробка веб-сайтів та SEO, аналітика і SMM.