Інвестор BlackRock вклав $100 000 у початкові акції спотового Bitcoin ETF

Невідомий інвестор вклав $100 000 у початковий капітал для акцій спотового Bitcoin ETF від BlackRock, який був поданий у червні 2023 року і передував хвилі заявок до SEC.

5 грудня 2023 - 22:35
 0  16
Інвестор BlackRock вклав $100 000 у початкові акції спотового Bitcoin ETF

Цей інвестор у початковий капітал розпочав купівлю 27 жовтня та отримав 4000 акцій у той же день. Початковий капітал – це початкове фінансування, необхідне для фінансування створення підрозділів, що лежать в основі ETF.

BlackRock запропонував кожну початкову акцію за 25 доларів США, про що йдеться у поправці до Комісії з цінних паперів і бірж США (SEC) від 4 грудня.

Bitwise подала оновлений проспект для спотового Bitcoin (BTC) ETF, хоча про початкові акції у ньому не згадувалося. Це означає, що BlackRock, швидше за все, є єдиним емітентом, який поки що отримав початкове фінансування.

The Wall Street titan також вів переговори з SEC щодо моделей погашення спотових BTC ETF, віддаючи перевагу «структурі в натуральному вигляді», яка, на думку експертів Bloomberg, може принести користь як емітентам, так і інвесторам.

BlackRock подала заявку на свій iShares Bitcoin Trust (IBTC) у червні 2023 року, і це стало серйозною подією як для криптовалюти, так і для традиційних фінансових ринків, оскільки заявка подавалася на продукт, який SEC історично відхиляла. Однак досить успішний досвід BlackRock з SEC дав надію на позитивне рішення від регулятора цінних паперів цього разу.

За цим послідувала низка заявок від таких емітентів, як Invesco, WisdomTree, Franklin Templeton та Valkyrie. Pando нещодавно приєдналася до гонки як 13-й емітент після своєї заявки в кінці листопада. Експерти прогнозують рішення щодо цих подань до січня 2024 року.

Крім того, попит на спотовий Bitcoin ETF викликав інтерес до того ж продукту для Ethereum, другого за величиною токена та блокчейну криптовалюти після BTC.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор видання BROKKER.NEWS. Криптоінвестор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам. Моя основна спеціалізація - цифровий маркетинг, зокрема копірайтинг, дизайн, розробка веб-сайтів та SEO, аналітика і SMM.