Ігрові токени знизилися в ціні на 8% на тлі падіння Bitcoin до $40 000

Криптовалютний ринок у понеділок пережив спад, який особливо боляче вдарив по ігровим токенам. Згідно з даними CoinGecko, падіння ціни Bitcoin (BTC) до позначки $40 000 супроводжувалося значно більшими втратами для токенів ігор.

22 січня 2024 - 22:43
 0  91
Ігрові токени знизилися в ціні на 8% на тлі падіння Bitcoin до $40 000
Зображення: brokker.news

Токен IMX платформи Immutable X втратив 8%, опустившись до $1,80, Beam (BEAM) та Gala Games (GALA) впали приблизно на 7%. Токен управління Axie Infinity (AXS) знизився на понад 6%, а ігрова винагорода SLP втратила 7%. Єдиним токеном, який не зазнав падіння, є Ronin (RON), який зріс на 34% за останній тиждень, досягнувши ціни $2,32 і наразі входить до топ-100 криптовалют. У неділю він досяг піку в $2,52, що стало його найвищим значенням з лютого 2022 року.

Ці рухи на ринку ігрових токенів відображають ширші тенденції в криптосфері. Згідно з нещодавнім звітом CoinShares, за минулий тиждень відбувся скромний відтік капіталу з інвестиційних продуктів у цифрові активи на суму $21 млн. Водночас, обсяги торгівлі Bitcoin зросли до $11,8 млрд, що в сім разів перевищує середній тижневий обсяг 2023 року.

Такі значні обсяги торгівлі Bitcoin (BTC) впливають на весь ринок криптовалют, включаючи ігрові токени. Крім того, географічно змінюються моделі інвестицій. США зафіксували приплив капіталу в розмірі $263 млн, тоді як Канада та Європа разом зазнали відтоку $297 млн.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор видання BROKKER.NEWS. Криптоінвестор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам. Моя основна спеціалізація - цифровий маркетинг, зокрема копірайтинг, дизайн, розробка веб-сайтів та SEO, аналітика і SMM.