Хакери вкрали NFT на платформі Flooring Protocol вартістю 1,5 мільйона доларів

Повідомляється, що три десятки Pudgy Penguins і 15 Bored Ape NFT вартістю 690 ефірів (ETH) або приблизно 1,54 мільйона доларів були вкрадені.

18 грудня 2023 - 14:27
 0  11
Хакери вкрали NFT на платформі Flooring Protocol вартістю 1,5 мільйона доларів
Зображення: brokker.news

Три десятки Pudgy Penguins та 15 Bored Ape NFT на загальну суму близько 1,5 мільйонів доларів США було вкрадено в результаті хакерської атаки 16 грудня на протокол Flooring Protocol. Flooring Protocol - це платформа, що пропонує рішення ліквідності для NFT.

Згідно з різними джерелами, атака відбулася на периферійному або мультизадачному смарт-контракті Flooring Protocol. Зловмисник вивів вкрадені NFT на іншу платформу. Розробники протоколу запевнили, що головний смарт-контракт є безпечним, а всі цифрові активи в сховищах не постраждали.

Пізніше з'явилася інформація, що хакер продав вкрадені NFT на платформі Blur, заробивши від 1,5 до 1,6 мільйонів доларів США. Протокол безпеки Boring Security, фінансований ApeCoin DAO, припустив, що користувачі Flooring Protocol, які втратили свої NFT, навряд чи їх повернуть, оскільки зловмисник вже продав їх.

Атака на Flooring Protocol сталася лише через кілька годин після того, як P2P NFT-платформа NFT Trader зазнала хакерського злому. Було вкрадено кілька дорогоцінних NFT.

Протягом двох місяців з моменту свого запуску в жовтні Flooring Protocol завоював популярність серед власників Azuki Elementals, Pudgy Penguins та y00ts. Платформа стала основним власником цих трьох колекцій, що призвело до значного зростання їх обсягу торгів на NFT-маркетплейсі.

Незважаючи на атаку, ціна токена FLC, власного токена протоколу, зросла на 12% за останні 24 години, обсяг торгів за день склав 3,34 мільйона доларів США. Токен також демонструє позитивну динаміку за останні 30 та 14 днів, зростання становило 52% та 8,3% відповідно. Однак, за останні сім днів FLC втратив 22,2% своєї вартості.

Ця новина є ще одним свідченням того, що ринок NFT пов'язаний з певними ризиками. Важливо ретельно досліджувати будь-який проект, перш ніж інвестувати в нього.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор видання BROKKER.NEWS. Криптоінвестор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам. Моя основна спеціалізація - цифровий маркетинг, зокрема копірайтинг, дизайн, розробка веб-сайтів та SEO, аналітика і SMM.