Голова SEC Гері Генслер ухилився від питання про Bitcoin ETF

Голова Комісії з цінних паперів та бірж США (SEC) Гері Генслер відмовився обговорювати питання криптовалют після зустрічі щодо ринку казначейських облігацій США.

14 грудня 2023 - 13:30
 0  10
Голова SEC Гері Генслер ухилився від питання про Bitcoin ETF

Репортер Bloomberg Кайлі Лейнц (Kailey Leinz) запитала Генслера про поточний статус кількох заявок на BTC ETF.

У відповідь, Генслер ухилився від прямої відповіді, зазначивши, що ринок казначейських облігацій США обсягом 26 трильйонів доларів є основою всіх ринків капіталу.

«Ринок криптовалют значно менший, і він не є тим, як ми фінансуємо уряд. Це не є тим, як ми проводимо монетарну політику. І багато інвесторів постраждали на цьому ринку. І вони постраждали тому, що там занадто багато порушень. Це не просто порушення законів про цінні папери. Це невідповідність цілій низці інших законів», - заявив Гері Генслер, голова SEC.

Генслер практично не коментував процес розгляду заявок на Bitcoin ETF. Минулого місяця він також ухилився від відповіді на питання щодо затвердження BTC ETF, заявивши, що не хоче «заздалегідь судити» щодо цього питання.

Тим не менш, посадовці SEC протягом останніх кількох тижнів зустрічалися з деякими потенційними емітентами, обговорюючи технічні деталі запропонованих процесів викупу.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор видання BROKKER.NEWS. Криптоінвестор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам. Моя основна спеціалізація - цифровий маркетинг, зокрема копірайтинг, дизайн, розробка веб-сайтів та SEO, аналітика і SMM.