Giddy інтегрує Stripe та розширює можливості купівлі криптовалюти

Giddy, мобільний гаманець для самостійного зберігання криптовалют, який полегшує доступ до можливостей заробітку в децентралізованих фінансах (DeFi), оголосив про інтеграцію з платіжною системою Stripe.

14 грудня 2023 - 15:26
 0  4
Giddy інтегрує Stripe та розширює можливості купівлі криптовалюти
Фото: brokker.news

Відтепер користувачі Giddy можуть купувати криптовалюту напряму зі свого мобільного застосунку, не покидаючи його зручного інтерфейсу.

Інтеграція зі Stripe дозволяє Giddy запропонувати користувачам різноманітні методи оплати, включаючи банківські перекази, картки, Apple Pay та інші підтримувані способи. Це значно спрощує процес купівлі криптовалюти та робить її більш доступною для ширшої аудиторії.

«Інтеграція Giddy зі Stripe є важливим кроком на шляху до більш доступної криптовалюти для всіх. Зручний платіжний шлюз Stripe полегшує процес купівлі криптовалюти та розширює можливості для наших користувачів», - заявив Ерік Паркер, генеральний директор Giddy.

Окрім спрощеної купівлі, Giddy також розширює підтримку, включивши інтеграцію з рідною мережею Bitcoin (BTC). Це доповнює рішення з мультифакторною приватною ключем, яке вже підтримує мережі Ethereum (ETH), Arbitrum (ARB) та Polygon (MATIC).

Безпека є основним принципом розробки платформи. Мультифакторне рішення Giddy розділяє приватний ключ користувача на кілька зашифрованих фрагментів, гарантуючи безпеку коштів навіть у разі втрати або компрометації одного з них. Це забезпечує додатковий рівень захисту для криптовалютних активів користувачів.

Турбота про зручність користувачів не обмежується лише безпекою. Мобільний додаток Giddy об'єднує різноманітні функції, дозволяючи користувачам купувати, надсилати, торгувати, заробляти та здійснювати покупки за допомогою криптовалюти.

Простий у навігації та зрозумілий інтерфейс додатку робить його зручним інструментом для керування криптовалютними активами.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор видання BROKKER.NEWS. Криптоінвестор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам. Моя основна спеціалізація - цифровий маркетинг, зокрема копірайтинг, дизайн, розробка веб-сайтів та SEO, аналітика і SMM.