Генеральний директор Grayscale: Більшість спотових Bitcoin ETF не виживуть

Grayscale Bitcoin Trust (GBTC) зазнав відпливу інвестицій понад $2,2 млрд, менш ніж за тиждень після отримання схвалення від Комісії з цінних паперів та бірж США (SEC) на створення Bitcoin-ETF, проте Майкл Зонненшайн, його гендиректор, прогнозує довгострокове процвітання.

19 січня 2024 - 19:54
 0  76
Генеральний директор Grayscale: Більшість спотових Bitcoin ETF не виживуть
Зображення: brokker.news

Маючи понад 25 мільярдів доларів активів під управлінням, Grayscale Bitcoin Trust (GBTC) ETF від Grayscale є найбільшим біржовим фондом Bitcoin на спотовому ринку серед 11 фондів, схвалених Комісією з цінних паперів та бірж США (SEC) 10 січня.

Grayscale також може похвалитися найвищими комісіями серед усіх інших - 1,5%, але це не завадить її майбутньому успіху, як стверджує генеральний директор Майкл Зонненшейн. Коментуючи комісії Bitcoin (BTC) ETF на щорічному Всесвітньому економічному форумі в Давосі, Зонненшейн заявив, що більшість із 11 фондів можуть зникнути у довгостроковій перспективі.

Більшість цих фондів від таких емітентів, як BlackRock, Fidelity та VanEck, стягують комісію від 0,2% до 0,4%. Деякі компанії також пропонують нульову комісію протягом 12 місяців. Причиною цього, за словами Зонненшейна, є те, що ці фонди є новими і потребують залучення інвесторів шляхом зниження вартості.

З іншого боку, гендиректор зазначив, що Grayscale існує вже понад 10 років із різноманітною базою інвесторів та найбільшою ліквідністю серед усіх біржових фондів Bitcoin на спотовому ринку. Гігант з управління криптовалютними активами вважає, що менше п'яти Bitcoin-ETF виживуть у довгостроковій перспективі, і ще менше можуть досягти «критичної маси».

За перші п'ять днів після того, як SEC схвалила біржові фонди на Bitcoin, GBTC перевершила інші продукти за чистими грошовими потоками. Основна частина цього обсягу була відтоком із продукту Grayscale.

Постачальники даних у мережі, як-от Arkham Intelligence, також помітили відповідні депозити BTC на рахунках Coinbase Prime, ймовірно для цілей погашення. Тим часом Bitcoin-ETF від BlackRock і Fidelity стали одними з найшвидших в американській історії, досягнувши вартості 1 мільярд доларів.

Тільки BlackRock тепер володіє понад 25 000 BTC, що оцінюється приблизно в 1 мільярд доларів, у сховищі Coinbase. Варто зазначити, що згадана криптовалютна біржа веде поточний судовий процес із SEC щодо порушень у сфері цінних паперів.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор видання BROKKER.NEWS. Криптоінвестор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам. Моя основна спеціалізація - цифровий маркетинг, зокрема копірайтинг, дизайн, розробка веб-сайтів та SEO, аналітика і SMM.