Гаманець Web3 від Binance запускає маркетплейс написів та підтримку стандарту токенів ERC-404

Компанія Binance оголосила про оновлення свого гаманця Web3, яке включатиме запуск маркетплейсу написів та підтримку токенів ERC-404.

24 лютого 2024 - 14:00
 0  35
Гаманець Web3 від Binance запускає маркетплейс написів та підтримку стандарту токенів ERC-404
Зображення: brokker.news

Ці оновлення є частиною зусиль Binance щодо збагачення досвіду децентралізованої мережі, сприяючи створенню дробових колекцій NFT та спрощуючи управління активами.

Розширення екосистеми Web3 Wallet тепер охоплює інтеграцію 24 нових децентралізованих додатків (dApps) та п'яти нових мереж, що підтверджує прагнення Binance до динамічної та всеосяжної екосистеми.

Одним із нововведень є підтримка токенів ERC-404, які сприяють створенню дробових колекцій NFT шляхом об'єднання стандартів ERC-20 та ERC-721, усуваючи потребу в посередниках.

Впровадження токенів ERC-404, на прикладі успіху Pandora, свідчить про зростаючий інтерес до інноваційних методів токенізації.

Для користувачів із напів-кастодіальними гаманцями Binance пропонує оновлення до гаманців з повністю самостійним зберіганням, підкреслюючи важливість автономії та безпеки користувачів.

Крім того, Binance проводить ексклюзивний аірдроп у маркетплейсі написів з 22 лютого по 3 квітня, дозволяючи учасникам отримати винагороди на суму понад 1 мільйон доларів США.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор видання BROKKER.NEWS. Криптоінвестор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам. Моя основна спеціалізація - цифровий маркетинг, зокрема копірайтинг, дизайн, розробка веб-сайтів та SEO, аналітика і SMM.