Компанія Bitdeer, яка займається майнінгом Bitcoin, оголосила про співпрацю з NVIDIA

Bitdeer, компанія з майнінгу біткоїнів, уклала партнерство з NVIDIA для посилення своїх потужностей.

10 листопада 2023 - 10:38
24 листопада 2023 - 22:41
 0  19
Компанія Bitdeer, яка займається майнінгом Bitcoin, оголосила про співпрацю з NVIDIA

Bitdeer Technologies Group, компанія, що надає послуги з хмарного майнінгу Bitcoin, уклала партнерську угоду з NVIDIA для збільшення можливостей суперобчислень.

У прес-релізі від 9 листопада Bitdeer заявила, що стала хмарним сервіс-провайдером (CSP) у партнерській мережі NVIDIA. Це дозволить компанії зі Сінгапуру запустити в Азії хмарний сервіс на базі NVIDIA DGX SuperPOD, інфраструктури центру обробки даних для штучного інтелекту із системами DGX H100.

Тоні Пайкедей (Tony Paikeday), старший директор платформи DGX в NVIDIA, заявив, що партнерство відкриває двері для Bitdeer для надання суперкомп'ютингу та програмного забезпечення AI, «необхідних для створення та розгортання генеративних моделей та сервісів AI».

Заснована в 2018 році Джиханом Ву (Jihan Wu), співзасновником гіганта з видобутку Bitcoin (BTC) Bitmain, Bitdeer заявляє, що наразі «методично будує свій GPU-хмарний бізнес» в рамках своєї стратегічної дорожньої карти.

Зрештою, Bitdeer планує запропонувати складні продукти, такі як Platform-as-a-Service, Software-as-a-Service, Application-as-a-Service та Infrastructure-as-a-Service з власними API. За словами компанії, хмарну сервісну платформу на базі DGX SuperPOD планується запустити в першому кварталі 2024 року.

Акції Bitdeer BTDR продовжили знижуватися в ціні, незважаючи на публікацію новини, втративши 6,3% до $3,53 у п'ятницю, 10 листопада. Ринкова капіталізація компанії зменшилася до $392,6 млн, згідно з Nasdaq.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор видання BROKKER.NEWS. Криптоінвестор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам. Моя основна спеціалізація - цифровий маркетинг, зокрема копірайтинг, дизайн, розробка веб-сайтів та SEO, аналітика і SMM.