Ethereum (ETH) падає нижче рівня підтримки 1500 доларів, оскільки інвестори переживають з приводу злиття

Ціна Ethereum сильно коливалася впродовж останнього місяця, оскільки інвестори намагаються передбачити, як злиття вплине на ринок. За останні кілька місяців ETH впав приблизно до 1000 доларів, але відновився і сьогодні торгується на рівні 1500 доларів.

31 серпня, 2022 - 12:35
12 січня, 2023 - 00:16
 0  6
Ethereum (ETH) падає нижче рівня підтримки 1500 доларів, оскільки інвестори переживають з приводу злиття

Інвестори не впевнені у майбутньому злитті

Майбутня подія, Злиття (the Merge), є важливим кроком у розвитку криптоіндустрії. Об'єднавши Beacon Chain і Ethereum, вони створять систему, яка зменшить споживання енергії криптовалютою.

Незважаючи на обіцянки нового розвитку Ethereum, це все ще не переконує інвесторів. ETH опустився нижче лінії підтримки $1500, і цей кордон не змінювався останні два дні.

За словами джерела, обсяг торгів 28 серпня впав на 45%. Це спричинило значне зниження загальної кількості транзакцій. На момент написання цієї статті Ethereum зараз торгується на рівні близько 1501 долара. Ціна криптовалюти впала на 8% за останній тиждень.

Тим часом кількість семиденних транзакцій Ethereum значно скоротилася, оскільки настрої світових трейдерів змінилися. Падіння викликає занепокоєння у продавців, оскільки впливає на їх продаж та прибуток.

Обсяг угод щодо безстрокового ф'ючерсного контракту також знизився до історичного мінімуму 28 серпня. За словами Glassnode, це було викликано відсутністю впевненості та ентузіазму інвесторів. Крім того, зниження активності мережі та транзакцій могло призвести до зниження. Це була перша кредитна криза, яка торкнулася криптовалюти.

Bitcoin падає нижче рівня 20 тисяч доларів

Після відкриття ринку США 30 серпня BTC впав нижче 20 000 доларів. Дані показали, що деякі інвестори продавали на збитки. S&P;P 500 та індекс Nasdaq Composite втратили 1% за першу годину. За цей період BTC/USD також упав на 2,5%.

Останні рухи Bitcoin не стали несподіванкою для експертів, які очікували на глибшу корекцію. Багато хто закликав до можливого відскоку до червневих мінімумів.

Популярний трейдер Crypto Ed зазначив, що недавнє падіння Bitcoin та Ethereum дало йому гарні можливості для коротких позицій щодо пари. Метою для BTC було 18 000 доларів, якщо ціна не утримається близько 19 800 доларів.

Інший популярний обліковий запис Il Capo з Crypto також дотримується свого прогнозу основної підтримки на рівні 19 000 доларів. Він зазначив, що прорив нижче за цей рівень може спровокувати потенційний відскок назад до області 16 000 доларів.

Долар демонструє зростання

Що стосується решти ринку, Bitcoin, найбільша криптовалюта за ринковою капіталізацією, щосили намагається втриматися на плаву, оскільки торгується нижче рівня 20 тисяч доларів. Тим часом капіталізація світового ринку криптовалют нині становить близько 912,12 млрд доларів, що на 1,87% менше, ніж попереднього дня. За останні 24 години загальний обсяг транзакцій на ринку становив 68,40 млрд доларів, що на 13% менше.

Оскільки ризикові активи знизилися, аналітик JACKIS зазначив, що долар США, ймовірно, досягне максимуму. Незважаючи на зниження ризикових активів, індексу (індекс долара США) DXY вдалося зміцнитись. Це підняло його вище за 109, в межах 0,5 максимуму від попереднього дня. За словами JACKIS, BTC може подолати позначку 22 500 доларів, якщо розворот відбудеться в більш короткі терміни.

Тим часом, через поточну волатильність ринку важко передбачити майбутнє Ethereum. Як і раніше, є багато сумнівів щодо потенційного впливу злиття на ціну активу. Також можливо, що комбінація може спричинити низхідну спіраль, яка призведе багатьох інвесторів до стану паніки.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам.