Epic Games не наслідуватиме приклад розробників Minecraft у відмові від NFT

Засновник і генеральний директор Epic Games Тім Суїні заявив, що його компанія «безперечно не наслідуватиме» приклад розробників Minecraft у забороні невзаємозамінних токенів (NFT).

22 Липень 2022 - 14:15
24 листопада 2023 - 22:05
 0  23
Epic Games не наслідуватиме приклад розробників Minecraft у відмові від NFT

Суїні заявив, що компанія не заборонятиме NFT, оскільки розробники «мають право самостійно вирішувати, як створювати свої ігри».

Як повідомлялося раніше, у середу розробники Minecraft, Mojang Studios, заборонили інтеграцію з NFT, оскільки вважають, що незамінні токени є абсолютно спекулятивним аспектом. До того ж, NFT несуть ризики, пов'язані з шахрайством, що прямо суперечить принципам гри.

У співтоваристві NFT цей крок був сприйнятий як дуже спірний, але водночас порадував геймерів, які негативно налаштовані до цього явища.  

Компанія Суїні Epic Games є творцем дуже успішної королівської битви Fortnite, яка також вважається платформою Metaverse. Хоча Epic Games не обов'язково виступає за криптовалюту або NFT, генеральний директор заявив, що компанія не прагне нав'язувати своїм користувачам будь-які погляди щодо цього питання:

«Розробники повинні мати право вирішувати, як створювати свої ігри, а ви вільні вирішувати, чи грати в них. Я вважаю, що магазини та виробники операційних систем не повинні втручатися, нав'язуючи свою думку іншим. Ми точно не будемо.

У відповідь на пост користувач Twitter Low5ive запитав Суїні, чи відрізняється політика Epic Games, яка забороняє «ненависницький/дискримінаційний контент» від цього. У відповідь Суїні припустив, що Epic Games виносить «редакційні» судження, але NFT нині під них не підпадають.

«Магазин може не виносити таких суджень та розміщувати все, що дозволено законом, або провести межу відповідно до загальноприйнятих норм, як це робимо ми, або приймати тільки ті ігри, які відповідають особистим переконанням власника», — сказав він.

Заборона NFT з боку Mojang Studios несе загрозу проекту, що отримав назву NFT Worlds, яку необхідно буде вирішувати, враховуючи, що вона була побудована на одному із серверів Minecraft з відкритим вихідним кодом.

На керованій спільнотою платформі «грай, щоб заробити» (P2E) побудована вся крипто-NFT-екосистема, а її незамінні токени генерують 51 000 Ethereum (ETH), що дорівнює обсягу торгів на суму 80,8 млн. доларів США на момент написання. Однак через новину мінімальна ціна NFT впала з 3,33 ETH до 1,01 ETH, тоді як власний токен WRLD впав на 55% за цей період.

Після оголошення Mojang команда NFT Worlds заявила, що в даний час проводить «мозковий штурм» про те, як рухатися далі. Команда згадала, що працює над тим, щоб зв'язатися з Minecraft, щоб дізнатися, чи можна знайти можливе рішення. В іншому випадку як можливі варіанти був вказаний поворот до «ігрового движка, схожого на Minecraft» або на платформі GameFi.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор видання BROKKER.NEWS. Криптоінвестор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам. Моя основна спеціалізація - цифровий маркетинг, зокрема копірайтинг, дизайн, розробка веб-сайтів та SEO, аналітика і SMM.