Емітенти спотових Bitcoin ETF отримали останній термін для зміни заявок

Компанії, які подали заявки на запуск ETF на Bitcoin, отримали останній термін для внесення будь-яких змін до своїх заявок.

8 січня 2024 - 15:10
 0  10
Емітенти спотових Bitcoin ETF отримали останній термін для зміни заявок
Зображення: brokker.news

Згідно з Bloomberg, потенційні емітенти Bitcoin ETF мали можливість робити зміни до понеділка, 8 січня. До 10 січня Комісія з цінних паперів та бірж США (SEC) має розглянути принаймні одну з цих заяв.

Очікується, що регулятор використовуватиме цю інформацію для прийняття низки рішень. У найближчі дні SEC також планує провести голосування щодо заявок 19b-4 від бірж, які будуть публікувати ETF. Регулятор може розглядати заявки S-1 від потенційних емітентів як окремо, так і разом. Якщо SEC виконає обидва необхідні схвалення, торгівля ETF може розпочатися вже наступного робочого дня.

31 серпня 2023 року SEC відклала розгляд заявки на кілька BTC-фондів щонайменше до середини жовтня. Наприкінці вересня 2023 року комісія перенесла розгляд заявок на січень 2024 року.

У криптоспільноті активно обговорюється очікуване цього тижня рішення SEC щодо Bitcoin ETF.

Очікується, що SEC ухвалить рішення щодо заявки ETF на BTC ARK 21Shares 10 січня. Дедлайн для подання заявок від інших керуючих активами, включаючи інвестиційного гіганта BlackRock, настане незабаром після цього.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор видання BROKKER.NEWS. Криптоінвестор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам. Моя основна спеціалізація - цифровий маркетинг, зокрема копірайтинг, дизайн, розробка веб-сайтів та SEO, аналітика і SMM.