Децентралізований фінансовий протокол UwU Lend знову зазнав хакерської атаки на $3,7 млн

Децентралізований фінансовий протокол UwU Lend знову постраждав від хакерської атаки, цього разу втративши $3,7 млн.

14 червня 2024 - 08:00
14 червня 2024 - 00:55
 0  34
Децентралізований фінансовий протокол UwU Lend знову зазнав хакерської атаки на $3,7 млн
Автор зображення: brokker.news

UwU Lend, платформа для позик та ліквідності на базі Ethereum, зазнав ще однієї атаки від того ж зловмисника, який два дні тому зламав протокол і викрав майже $20 млн.

За даними Cyvers Alerts, хакер вкрав $3,7 млн з пулів ліквідності, включаючи uDAI, uWETH, uLUSD, uFRAX, uCRVUSD та uUSDT. Всі вкрадені активи були конвертовані в ETH і наразі знаходяться на адресі зловмисника, додала компанія.

Як зазначив користувач X під псевдонімом CryptoEvgen, хакер використав кошти, «вкрадені під час першого зламу, для цієї нової атаки». Причина останнього інциденту залишається невідомою, і UwU Lend ще не зробив публічної заяви з цього приводу.

Цей інцидент стався лише через два дні після того, як UwU Lend втратив $20 млн в результаті атаки, яку протокол описав як «складну». Як повідомлялося раніше, зловмисник, здається, використав Curve LlamaLend як «вихідну ліквідність» для атаки.

UwU Lend був заснований Майклом Патріном, також відомим як Омар Дханані або «0xSifu», який є співзасновником невдалої біржі QuadrigaCX. На основі відкритого коду AAVE v2, UwU Lend пропонує послуги з позик, запозичень та стейкінгу, і ділиться доходами платформи з користувачами через свій рідний токен UwU.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор видання BROKKER.NEWS. Криптоінвестор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам. Моя основна спеціалізація - цифровий маркетинг, зокрема копірайтинг, дизайн, розробка веб-сайтів та SEO, аналітика і SMM.