Децентралізована криптобіржа dYdX обігнала Uniswap за щоденними обсягами торгів

Децентралізована криптобіржа dYdX вирвалася на перше місце серед DEX за показниками торгівлі.

18 січня 2024 - 15:44
 0  19
Децентралізована криптобіржа dYdX обігнала Uniswap за щоденними обсягами торгів
Зображення: brokker.news

Обсяги торгів на платформі dYdX v4 перевищили $600 мільйонів, затьмаривши за собою довготривалого лідера галузі, Uniswap, з обсягами у $479 мільйонів.

За даними CoinMarketCap, у період з 17 по 18 січня dYdX утримував частку ринку децентралізованих бірж на рівні 11.5086%, тоді як Uniswap втратив позиції з показником 9.1447%.

Зростання обсягів торгів позитивно вплинуло на токен DYDX, ціна якого збільшилася більш ніж на 10% за останні 24 години. Станом на момент публікації, вартість токена DYDX становить близько $3.2.

У жовтні 2023 року розробники dYdX оголосили про перехід проєкту з мережі Ethereum на Cosmos та запуск dYdX v4. Перед початком роботи платформи команда оприлюднила вихідний код блокчейну та запустила тестову мережу в липні 2023 року. Тестова версія дозволила користувачам здійснювати ринкові та лімітні ордери, а також генерувати приватні ключі.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор видання BROKKER.NEWS. Криптоінвестор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам. Моя основна спеціалізація - цифровий маркетинг, зокрема копірайтинг, дизайн, розробка веб-сайтів та SEO, аналітика і SMM.