Ціна криптовалюти Aptos демонструє зростання на 18%, а загальна капіталізація досягла $4,79 млрд

Останнім часом Aptos (APT) демонструє вражаюче зростання. Дані від Santiment показують, що активність розробки блокчейну 1 рівня досягла свого двомісячного максимуму.

29 лютого 2024 - 13:18
 0  51
Ціна криптовалюти Aptos демонструє зростання на 18%, а загальна капіталізація досягла $4,79 млрд
Зображення: brokker.news

За останні 24 години вартість APT зросла на 18% і на момент написання новини торгується на рівні $12.07.

Загальна капіталізація активу підскочила до $4,79 млрд, що робить його 24-ю найбільшою цифровою валютою.

Дані показують, що щоденний обсяг торгів APT збільшився на 711%, досягнувши $1,34 млрд.

За даними Santiment, активність розробки Aptos за останні два місяці зросла на 268%. Наразі на платформі працює 39 активних розробників.

Два тижні тому Aptos запустив смартфон JamboPhone за $99, який уже доступний у понад 40 країнах. Однак, наразі немає оновлених даних про кількість проданих смартфонів.

Більше того, загальний відкритий інтерес (OI) APT за останні 24 години зріс з $128,83 млн до $173,29 млн, згідно з Santiment.

Дані показують, що загальна ставка фінансування Aptos наразі коливається близько 0,09%, що свідчить про незначне домінування довгих позицій. Однак точні обсяги власників довгих і коротких позицій залишаються невідомими до наступних коливань ціни.

За даними платформи аналітики ринку, індекс відносної сили (RSI) APT зріс з 60 27 лютого до 72,8 на момент написання. Це говорить про те, що Aptos наразі може бути перегрітим, і в таких ситуаціях зазвичай очікується висока волатильність ціни.

Щоб APT залишився в бичачій зоні, його RSI повинен опуститися нижче позначки 60.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор видання BROKKER.NEWS. Криптоінвестор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам. Моя основна спеціалізація - цифровий маркетинг, зокрема копірайтинг, дизайн, розробка веб-сайтів та SEO, аналітика і SMM.