Ціна криптовалюти Ronin обвалилася на 26% після лістингу на Binance

Криптовалюта Ronin (RON) зазнала значного спаду, втративши 15% приросту в ціні та обвалившись майже на 30% протягом останніх 24 годин після лістингу на біржі Binance.

6 лютого 2024 - 13:43
 0  53
Ціна криптовалюти Ronin обвалилася на 26% після лістингу на Binance
Зображення: brokker.news

Важливо відзначити, що недавнє падіння ціни Ronin призвело до пробиття ключового рівня підтримки у $3. Цей рівень був втрачений у лютому 2022 року, і лише нещодавно Ronin вдалося його відновити. Однак дане відновлення стикається з жорстким опором з боку ведмедів.

Досягнувши дворічного максимуму в $3.538 під час вчорашнього 15-відсоткового зростання ціни, Ronin зіткнувся з опором, який змусив його відмовитися від усіх досягнутих успіхів під час останнього сплеску. За останні 24 години вартість активу знизилась на 26% і наразі його ціна становить $2.54.

Ronin тримався за рівень $2.5, щоб уникнути значного падіння. Наразі криптовалюта торгується на 23-місячному максимумі, але ринкова капіталізація RON опустилася нижче $1 мільярда, до $746.26 мільйона.

За даними Santiment, активність у соціальних мережах навколо Ronin значно зросла за останні 24 години. Соціальний обсяг зріс на 254%, а ведмежі настрої посилились з 0,87 до 5,58.

Ці показники свідчать про те, що настрої навколо криптоактиву змінилися протягом останніх 24 годин, оскільки інвестори стають все більш «ведмежими». Це посилило тиск на продаж RON, а 24-годинний обсяг зріс на 275% до $203 мільйонів, оскільки учасники ринку прагнуть продати свої активи.

Ronin зазнав найбільшого падіння серед топ-100 криптовалют за останні 24 години. Це різкий контраст з вчорашнім днем, коли актив очолив список 100 найприбутковіших криптовалют.

Зміна ціни Ronin розпочалася з 15-відсоткового зростання, коли він піднявся до дворічного максимуму в $3.538. Цей висхідний тренд був викликаний інтересом інвесторів та збільшенням активності адрес в мережі Ronin. Обсяг торгів різко зріс до $80 мільйонів, а кількість активних адрес за день зросла у п'ять разів у порівнянні з груднем минулого року.

Однак швидке зростання ціни збіглося з оголошенням Binance, що натякало на швидкий лістинг. Binance відкрила торги RON учора о 18:30 за київським часом. Низхідний тренд Ronin розпочався через п'ять годин після того, як Binance почала торгувати токеном.

У відповідь на звинувачення в тому, що члени Binance брали участь у схемі «накачати і скинути» (pump-and-dump) з Ronin, співзасновниця Binance Ї Хе оголосила про заходи щодо запобігання подібним ситуаціям у майбутньому, включаючи винагороду в розмірі $5 мільйонів за будь-яку інформацію, яка призведе до виявлення корумпованих співробітників Binance.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор видання BROKKER.NEWS. Криптоінвестор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам. Моя основна спеціалізація - цифровий маркетинг, зокрема копірайтинг, дизайн, розробка веб-сайтів та SEO, аналітика і SMM.