Ціна Bitcoin піднялася вище $50 000, вперше за останні два роки

З початку минулого року вартість Bitcoin (BTC) зросла втричі, відновившись після значного падіння на 64% у 2022 році.

13 лютого 2024 - 07:30
13 лютого 2024 - 12:11
 0  148
Ціна Bitcoin піднялася вище $50 000, вперше за останні два роки
Зображення: brokker.news

Останній раз Bitcoin (BTC) перетинав межу $50 000 у грудні 2021 року, але поки що йому не вдалося перевершити свій пік близько $69 000, який був встановлений у листопаді 2021 року.

Це зростання зумовлене позитивною динамікою на ринку Bitcoin-ETF, адже нові фонди залучили понад $8 млрд інвестицій лише за місяць торгів. Незважаючи на значний відтік коштів з Bitcoin Trust від Grayscale протягом січня, ситуація стабілізувалася, а спотові BTC-ETF наразі мають близько $2,8 млрд чистих активів.

Відновлення інтересу до Bitcoin також відповідає загальному підвищенню попиту на ризикові інвестиції серед фінансових інвесторів. Це зумовлено очікуваннями, що Федеральна резервна система США незабаром пом'якшить свою грошово-кредитну політику. Зазвичай, перспектива підвищення процентних ставок знижує привабливість ризикових інвестицій, зокрема й криптовалют.

Останнє зростання BTC фактично нівелювало втрати, яких він зазнав після краху стейблкоїна TerraUSD у травні 2022 року, який спричинив ланцюгову реакцію невдач у криптоіндустрії. Найбільшим потрясінням став крах біржі FTX Сема Бенкмана-Фріда у листопаді 2022 року.

З огляду на те, що BTC знову досяг $50 тис., спостерігається більший оптимізм щодо найбільшої криптовалюти, особливо зважаючи на наступний халвінг, запланований на квітень. Недавнє дослідження криптобіржі BItget показало, що 70% інвесторів у світі мають намір збільшити свої інвестиції в криптовалюту у 2024 році, а 84% очікують, що BTC цього року перевищить свій історичний максимум.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор видання BROKKER.NEWS. Криптоінвестор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам. Моя основна спеціалізація - цифровий маркетинг, зокрема копірайтинг, дизайн, розробка веб-сайтів та SEO, аналітика і SMM.