Криптозима має завершитися до кінця 2022 року

Південнокорейські експерти розповіли, що кінець криптовалютної зими відбудеться до закінчення цього фінансового року, тим часом спроби Федеральної Резервної Системи США підтримувати економіку можуть продовжити впливати на криптовалютні ринки.

21 Липень 2022 - 09:42
24 листопада 2023 - 22:04
 0  20
Криптозима має завершитися до кінця 2022 року

Маїл Кендже повідомив, що це дослідження було зроблено вітчизняною біржею Korbit. Експертним відділом було передбачено, що криптозима,  з дуже низькими цінами на альткоїни та BTC, триватиме ще на багато місяців, але закінчиться вже до кінця четвертого фінансового кварталу цього року.

Експертами було проведено оцінку тенденцій минулих криптозим, дослідники дійшли висновку, що наприкінці 2018 року стався аналогічний спад. 

Голова експертного підрозділу Korbit, Чон Сок Мун заявив: 

«Цей ринковий спад схожий на "третю за рахунком криптозиму", яку ринки пережили в період з кінця 2018 до початку 2019 року».

Він вважає, що спад наприкінці 2018 року був викликаний «жорсткістю» (ФРС)  щодо грошово-кредитної політики. За словами Чона, цей спад відрізнявся від першої та другої криптозими, які у свою чергу були викликані внутрішніми факторами на ринках криптоактивів.

Також він додав, що для тих, хто робить прогнози щодо відновлення ринку криптоактивів, потрібно враховувати позицію ФРС та її грошово-кредитну політику.

Дослідники прогнозують, що ця зміна буде вже в четвертому кварталі, коли в другому кварталі відбудеться зниження інфляції.  У свою чергу, позитивні новини про дану подію варто чекати від виробничого індексу ISM.

Більше того, з цими даними згодні й експерти Bithumb, а ми нагадаємо, що вони є прямими конкурентами Korbit. Лі Мі Сун, голова експертного підрозділу Bithumb уклав:

«Ціни на Bitcoin досягнуть дна у другій половині цього (календарного) року та покажуть ознаки стабільності в міру наближення кінця цього року».

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор видання BROKKER.NEWS. Криптоінвестор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам. Моя основна спеціалізація - цифровий маркетинг, зокрема копірайтинг, дизайн, розробка веб-сайтів та SEO, аналітика і SMM.